Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS a kislányom tegnap lenyelt...

SOS a kislányom tegnap lenyelt egy borsószem nagyságú játék katicát, azóta 2x is kakilt, denem volt benne, mire számíthatok, ha nem lesz meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, valószínű hogy meglesz
2010. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg nem ért át a bélrendszerén. Ha holnapiban sem lesz benne, akkor kérdezd meg a dokidat, lehet, hogy megröntgenezik. Ha nem volt a felülete éles, akkor ne nyugtalankodj, nem hiszem, hogy nagy bajt csinálna. Ha nagyon aggódsz, hívd fel még ma a dokidat.
2010. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 11 hós kiscsajom egy cipzárvéget nyelt le nemrég. Nem a másnapi kakiban jött ki, hanem a harmadnapiban (tehát hétfőn lenyelte, szerdán jött ki). Kakit sajnos alaposan át kell turkálni, én ha nem turkálok bele, nem veszem észre, hogy benne van a kütyü.. gumikesztyű, vagy valami hasonló.. És amíg ki nem jött, jó sok szilvát etettem vele, hogy minél hamarabb túllegyünk rajta. Nekem is azt mondta a doki, hogy ha pár napon belül nem jön ki, akkor röntgen, de szerintem várhatsz még akár holnaputánig is. Szorítok, hogy meglegyen a katica, mi is nagyon izgultunk.
2010. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még reménykedem, talán nem lesz baj
2010. nov. 30. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!