Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsószem nagyságú csomót...

Borsószem nagyságú csomót találtam a kisfiam nyakán, mi lehet?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam. Az előbb vettem észre ezt a csomócskát a füle alatt néhány centivel, eléggé megijedtem. Holnap természetesen megmutatjuk az orvosnak, de addig is szeretném megkérdezni, hogy volt-e valakinél hasonló?
2013. dec. 17. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Énis találtam a kisfiam nyakán (2 hónapos lesz). Nekünk azt mondta h nyugodjunk meg semmi komoly csak egy pici nyirokmirigycsomó és akk kell megvizsgáltatni komolyabban ha nő. De sztem nézesd azért meg a védőnőtökkel vagy orvossal.
2013. dec. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszodat! Remélem, hogy nálunk is csak erről van szó!
2013. dec. 17. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyirokcsomó, de az orvos jó, ha látja.
2013. dec. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen fedeztem fel én is a kislányomnál, épp csípő uh-n voltunk, azzal is megnézték, nyirokcsomó. Megmutattam a dokinknak, védőnőnek is, mind azt mondták, hogy nincs vele gond, ha keresnénk több is lenne, mert állandóan van rajtuk kis karmolás, stb, és dolgozik az immunrendszerük. Egy a lényeg, hogy ha nagyobb lesz, akkor kell vele foglalkozni.
2013. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is van-igaz,6éves,de folyamatosan ott van,védekezik a szervezet-ez az elsődleges -a bacik ellen
2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!