Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba könnyebben felhúzza...

A baba könnyebben felhúzza magát ha a kiságy a legalsó részben van?

Figyelt kérdés
Sajnos a hazban nem sok helyen tudja felhuzni magat... egyenlore rajta gyakorol. Gondoltam a kiságyat a legalacsonyabb fokra rakom, hatha ugy menne neki ott is. Szerintetek?

2021. aug. 17. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar probal allni, akkor eleve a legalsó fokra kellene rakni a kisagyat, nehigy egyszer kiessen,amikor nem veszed észre.
2021. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kisagyban nem huzza fel magat csak az olunkben meg a foldrol
2021. aug. 17. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem baj,ha még nem húzza fel magát.Előbb utóbb fel fogja.De célszerű lenne már most is a legalsó fokra tenni a kiságyat,mert ő amint onnan feláll veszélyben van.Kieshet.
2021. aug. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem szamit,hogy a kisagyban meg nem áll fel. Onnantol kezdve, hogy barhol felall, akar csak egyszer is, erdemes a kisagyat is a legalsó fokra rakni, hiszen nem tudhatod, hogy a kismanod mikor all fel:)
2021. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is én vagyok a mászóka, a kiságyban nem áll fel. Ettől függetlenül a legalacsonyabban van a kiságy. Én nem bánom, hogy ott még nem áll fel, nincs elkésve, legalább addig is mászik, és úgyis el fog jönni az ideje.
2021. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!