Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova tegyem a babát, míg a...

Hova tegyem a babát, míg a férjem alszik a hálószobában, ha ott van a kiságy?

Figyelt kérdés

Hamarosan megszületik az első babának, és szeretnénk, ha néhány hónapig a mi szobánkban kapna helyet a kiságya (babaöböl nem fér el).


A gond az, hogy a férjem 3 műszakban dolgozik, tehát van, amikor éjszakás és nyilván ilyenkor én reggel kijövök a szobából, aztán nem megyek vissza, míg fel nem kell, hogy nyugodtan tudjon aludni. Illetve, azt sem szeretném, hogy ha hajnalban kel, kialvatlan legyen a baba miatt, ezért ha nagyon sokszor kelne-sírna, lehet, hogy ilyenkor átmennék a másik szobába.


Csak nem tudom, mibe tegyem a kicsit? Két babaágyat nem akarok venni.Ti ezt hogy oldják meg?



2020. dec. 26. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Vegyetek a babaszobába egy fotelágyat és addig aludj ott
2020. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Pakold a hordozóba.
2020. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy oldottam meg, hogy vettem egy bölcsőt aminek kerekei vannak. Amikor nagyon hisztis volt a baba mindig kiköltöztem vele a nappaliba. A két ágyat az első gyereknél is megbántam. Pénzkidobás volt csak. Mindig csak az egyikben szeretett aludni. Felesleges volt a másik. 2 hónapos volt amikor eladtam az egyiket és vettem neki egy ringatószéket az árából. A bölcsőben én sem hittem eleinte de a hasfájós éjszakákon hasznos volt, hogy van kereke és max 5 kg az egész.
2020. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Vagy a kezdetektől külön szoba a babának, s te alszol ott, vagy nagyon szeretik a pihenőszéket, adamo hintát.

Vagy esetleg nagybáttyámék úgy csinálták (ő biztonsági őr, 24,48 órás műszakok..) hogy vett egy jó füldugót, ő békésen tudott pihenni, nem kelt fel így a babára. Ez is megoldás lehet.

2020. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne ha nem te ugrálnál a babával, hanem a férjed vonulna át a másik szobába ha épp arra van szüksége hogy ne ébressze senki?
2020. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Pont ugyanezt akartam írni mint az 5 ös. Mièrt nem a fèrjed alszik màsik szobàba mièrt te vàndorolsz a babàval?
2020. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, milyen a lakásuk elrendezése, mert ha a másik szoba pl. az átmászkálós v. amerikai konyhás nappali, akkor nem megoldás. Én egy babafészket javasolnék, elég sokáig elvan benne (talán egyéves korig is).
2020. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Épp ezt akartam kérdezni, hogy egy babafészek vagy fonott mózeskosár meddig megoldás.


5-ös, a másik szoba a baba szoba, ott van pelenkázó, a ruhái, a mindene.

2020. dec. 26. 21:50
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag az extra nagy babafészkek akár 3 éves korig is használhatóak, utána meg már a saját szobájában is ellesz úgyis.
2020. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Jaj tudtam hogy páran kikezdik azt a szemét férfit aki 3 műszakban dolgozik, hogy miért nem ő ugrál ;D


Én egy összehajtható szivacson aludtam a babaszobaban, legalabb beszoktattam a babaágyba, jó volt így mindenkinek. Aztán kb 6 hónap után már visszaköltöztem a szobánkba, éjjel maximum szoptatni megyek át, de a másik szobában alszom már.

2020. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!