Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet kisfiamnak?5,5...

Mi baja lehet kisfiamnak?5,5 hónapos anyatejes kisfiam pár napja nagyon sokat pukizik, viszont kakálni nem sokat kakál.

Figyelt kérdés
Este hallottam, hogy zuborgott a gyomra. Nyűgös is szegény, mi baja lehet?
2008. dec. 10. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugos, mert kakilnia kell szegenykenek. Tornaztasd, a kis labait huzd fel a pocijahoz, es akkor tud majd kakilni, megindul a belmozgas. A kezeddel pedig simogasd a kis hasat, az orajarassal megegyezo iranyba, azt nagyon szeretik. Nem tudom, hogy eszik e banant, mert az en kicsimnek attol volt szorulasa pl.

Gondolkozz, hogy nem ettel e esetleg valami olyat, amit szoptataskor kerulni kellene.

Szerintem reszelt almat adhatsz neki, az nagyon jo szorulasra.

2008. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugalom, minden szopós kisbabának, akár 3-4 naponta is megengedett a székelés, nekem is a védőnő mondta, az nem baj, viszont a bélgázok a Te általad elfogyasztott ételek miatt van, ilyen pl.: a szénsavas ital, a hüvelyesek, a fokhagyma vagy akár a paprika is.

De biztosan tudod hogy amíg szopiztatsz nagyon meg kell válogatni az étrendet. Kitartás és minnél tovább szoptatsz, annál nagyobb kapocs lesz kettőtök között, amit csak Te adhatsz meg neki, tehát megéri a diétát:-)

2008. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!