Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elálló fülű babák anyukái!...

Elálló fülű babák anyukái! Mit csináltok a baba fülével? Nekünk azt mondták a kórházban, hogy vissza fog állni, de egy picit még eláll. Lehet még valamit tenni? 6 hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

mi fejpántot vettünk és azt tettem a fejére illetve a fülére.

2010. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kisfiam most 6 éves,úgy született hogy elállt a füle,és ez azóta is így van.

Pedig én is mindig figyeltem rá,amikor pl.a sapkát adtam rá,hogy a sapka alatt szépen álljon a füle,meg amikor oldalt fordulva aludt,akkor is figyeltem hogy normálisan legyen a füle nehogy előre álljon,mindig igazgattam neki!

De végülis nem olyan nagyon áll el,és szerintem az apjától örökölte,mert neki is ilyen,és ez már így is fog maradni.De amúgy illik neki,és aranyos szép kisfiú,az elálló fülei ellenére már nyert gyermekszépségversenyt is!

De egy lánynál lehet hogy jobban zavarja az anyukát,ezt én nem tudhatom!

De ha csak egy picit áll el,az nem olyan nagy gond szerintem! :)

2010. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom születése percétől a fülét fogta, "gyűrte", de mindig úgy, hogy "kihajtotta" és rátenyerelt. Mindig figyeltem arra, hogy levegyem a kezét és ne gyűrje állandóan, de sajnos hiába volt, így is kiáll egy picit. Bár úgy vettem észre, hogy már annyira nem áll ki, mint míg kisebb volt,(most 1,5 éves) de lehet, hogy csak azért nem olyan feltűnő mert már van hajacskája is. Engem eleinte zavart, most már nem, mert így is szép és szerintem azt, hogy a füle eláll egy kicsit azt meg tőlem örökölte "sajnos". Szerintem igazán tenni nem tudsz semmit, majd, ha nöl a haja eltakarja.
2010. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kisfiunk 14 hónapos és kb. fél éves korától egyre inkább eláll és még nagy is. De nem csak a felső része hajlik ki, hanem az egész kiáll.

Nektek milyen, küldjünk képet? Ti küldenétek?

De szerintem úgyis mi vinnénk a prímet :)))

A dokitól majd megkérdezzük, hogy ez már így marad -e, de csak 1 hónap múlva megyünk.

Amúgy meg ez legyen a legnagyobb baju(n)k :)))

2010. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a képet priviben gondoltam, természetesen, nem pedig közszemlére tenni :)
2010. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mind 2 kisfiamnak(6 éves és 21 hónapos) ugyanúgy eláll picit a jobb füle,apámtól örökölték.

Ha nagyon zavarja őket később,esztétikai műtéttel lehet majd orvosolni.

2 hónapja a nagyobbal voltam fülészeten,ott az orvos már rákérdezett,hogy nem akarjuk-e most a műtétet?

2010. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!