Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be lehet kötni a gyerekülést...

Be lehet kötni a gyerekülést 2 pontos övvel?

Figyelt kérdés

Illetve tudom,hogy be lehet,csak a törvény engedi??

megtartja elég erösen az ülést??


2008. dec. 10. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, mi mással kötnéd be???

nagyon erősen tartsa, meg se moccan ülés, legalábbis a miénk.Olyat válassz, amit jól megtart a biztonsági öv.

2008. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem hurrogok:)

na kétpontos...sztem az semmire se jóelőző válaszoló vagyok.Az nem hinném h megtartja, átesik ülés rajta:)

2008. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát persze! Két féle gyerekülés kapható a piacon: az egyik az IZOFIX-es rögzítésű, ami azt jelenti, hogy a gépkocsik újabb típusainál már a gyártó beszerel egy IZOFIX-es rögzítő fülecskét a hátsó ülőlap hátsó (csomagtartó felöli) részére, amibe bele lehet pattintani a gyerekülést rögzítő szerkezetet. A másik esetben a gyerekülést három pontos biztonsági övvel kell rögzíteni. Azokba az autókba, ahol gyárilag nincs kialakítva az IZOFIX rögzítés nincs is lehetőség más módon rögzíteni a gyerekülést. Természetesen az így rögzített ülés is biztonságos, csak arra kell figyelni, hogy az ember pontosan kövesse a gyerekülés gyártójának leírását a rögzítést illetőleg.

2008. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg addig írtam a hosszú mválaszt, hogy nem olvastam a két pontos korrigálást:)

A két pontos öv nem tudja megfelelően rögzíteni a 3 pontos övre kifejlesztett egyerekülést és ezt a törvény sem tolerálja.


További szép napot

2008. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!