Nem onzoseg ez?

Figyelt kérdés

Testveremrol van szo es nem tudom szova tegyem e nekk a dolgom… jo a kapcsolatunk

Balatoniam vagyunk es van egy 11 honapos gyereke aki egesz nyaron egyszer se volt lent nemhogy a balatonban de a strandon se mert hogy o nem szereti a balcsit. Most ez relativ tudom vannak ilyen emberek akik nem szeretik a balatont mert koszos meg ilyenek… de nem ertem akkor se. Meg h o nem szeret strandolni


En ezt elfogadom bar fel nem fogom esszel h echte balatoni ember h lehet ilyen de oke nem vagyunkegyformak viszont h szegeny kisgyereket megfosztja a balaton es a strand orometol… nem ismerek gyereket aki ne imadna a strandon lenni. Inkabb egesz nap a lakasban doglenek mert ugye a forro napokon mast nem lehet csjnalni v otthon vagy a legkondis lakasban v a vizpartra menekulsz

Hihetetlen h inkabb a lakasban cseszodik szegeny gyerek egesz nap ahelyett h a strandon elvezne a nyarat.


Szerintetek szova tegyem neki vhogy?

V ti mit gondoltok?


2021. aug. 19. 21:36
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Fu bocsi az elirasokert
2021. aug. 19. 21:36
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék lassan 2,5 éves gyereke nem volt még se strandon se nagyobb medencében. Mert ők nem szeretik, nem járnak
2021. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Igazából semmi közöd ehhez. Nem attól lesz csúcsszupi anya, hogy mindenáron leugrik a kisgyerekkel a strandra..

Egy 11.hónapos pici gyerekről beszélünk, nem egy 6 meg 10 évesről.

2021. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Nem csucsszupisagrol van szo

Hanem balatoni gyerek nem latta meg a balatont max babakocsibol ez nonszensz nekem. Akkora elmeny a gyerekeknek a strandolas es a sajat hulyesege miatt le se viszi

Nem pici csecsemorol van szo, bar a legtobb helyi kb 2-3 honapos babajat is leviszi hiszen kifejezetten jot tesz tobb szempontbol is meghat… nem is ertem az egeszet miert ne vinne

2021. aug. 19. 21:42
 5/37 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem önzőség. Bár strandra én csak stabil járásképességtől vittem (volnA), ami pont egybeesett a nyár kezdetével szerencsére. De ha balatoni lennék, vagy aközeli, biztos hogy vinném hetente (strandra is minden héten mentünk a nyáron). A balcsihoz az is elég, ha ülni tud, nagyon jót tudott volna játszani a homokban, sárban, imádják. Mi itthon saraztunk a homokozóban egész nyáron, mondja a másfél éves lányom hogy TÓ! TÓ! És hozza a kannát hogy öntsük a vizet a homokozóba :D

Szóval ez egy nagyon jó szenzoros játék is, ha balatoni lennék egész nyáron ott lettünk volna, szerintem minden nap, ha szabadstrand van.

2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

11 hónapos..szerinted azt a 2-3 hóst érdekli a Balaton? Azt se tudja, hogy különálló személy az anyukájától. Még számtalan lehetősége lesz látni a Balatont.


A legnagyobb gond az, hogy nem érted meg, hogy míg neked van igényed a tesódnak nincs.

Nem vagyunk egyformák.


Képzeld, nekem még létezni is nehezemre esik 25 fok felett. Szó szorosan. Gyülölöm a nyarat. Izzadok mint egy ló a fejem tetejéről amiről nem tehetek mert családi vonás, és iszonyat kellemetlen. A gyerekeim detto. Tele vagyok anyajeggyel. Mi sem szeretünk olyan helyre járni, ahol a napon kell sülni. Ez van. 🤷‍♀️

2021. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb balatoni ismerősöm le se megy a partra, főleg nyáron a tömegbe, nekik nem akkora szám, mint annak aki más városban él, mi is voltunk lent egy hetet, mindennap strandolni kellett már nagyon untam, tavaly rossz idő volt és akkor lehetett kirándulni, várost nézni, nekem már sokkal izgalmasabb, mint folyton ázni a balatonban, lehet már én is sokat voltam a balcsin és ezért érzek így.
2021. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Tóparton lakunk és 2 éves koráig én sem vittem le a gyereket a tóba, a férjem pedig bele se jön. A Balatonba se. nem is kíváncsi rá, pedig ott nőtt fel.
2021. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tevedes en 30 eve elek itt a balatonon es a helyiek nagyon is lejarna a strandra gyakorlatilag minden nap melo utan. Annyi h mi nagyon varjuk a szeptembert amikor elhuz a sok turista.


2-3 hos gyereket nem azert kell strandra vinni mert felfog belole vmit hanem mert van egy testvere mondjuk aki nornalisan van nevelve es jarnak strandra nem egy lakasban aszalodott egesh nyaron es ha a teso megy akkor megy a pici is anyaval.


Ha meg izzadsz mint a lo plane nem ertem hol jobb mint a vizben v a vizparton ahol fujdigal a szel mig a varosban all a levego

2021. aug. 19. 22:02
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Falun élek,nem városban. Mivel tele vagyok anyajeggyel, a vízpart a legkevésbé sem jó. Naptej ide vagy oda.
2021. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!