Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire onzoseg ugy gyereket...

Mennyire onzoseg ugy gyereket vallalni, hogy heti 2x 5 orara masra kellene biznom?

Figyelt kérdés

Ebbol az egyik alkalommal 90%-ban az apjaval lehetne, a masik 5 oraban a nagyszulok lennenek vele.


Mar megbeszeltuk a parommal, hogy juliusban belevagunk, erre most csuszok az egyetemen 2 gyakorlattal. :(

De nagyon-nagyon vagyunk mar ra, 2 eve szamoljuk vissza a napokat. Teljesen uresnek erzem igy az eletem, szinte depresszios vagyok, hogy nincs gyerekem.

26 eves vagyok, a parom 29.


2016. jún. 13. 11:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Ugye ez nem komoly kérdés? A világon semmi baja nem lesz ettől a gyereknek
2016. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
2x12 hetrol lenne szo, felevkor nem lenne vizsgam, tehat 8 hetet ott vele tudnek tolteni ejjel-nappal.
2016. jún. 13. 11:15
 3/43 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem így nem gáz.

Ha 2 hetesen bölcsibe akarnád adni 5*8 órára, az más lenne.

Ezen ne stresszelj! :)

2016. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Belefer? A parom is azt mondja. Csak felek, hogy a sajat erdekeimet nezem, nem a gyereket.

Koszi a valaszt!

2016. jún. 13. 11:16
 5/43 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok a valaszoknak, koszonom szepen, akkor nem buslakodok annyira. :)
2016. jún. 13. 11:21
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi simán belefér, meg aztán nem is biztos, hogy egyből összejön. Nekem az 1. 2hónap alatt összejött, a 2. 11hónap alatt. Szerintem, ha csak ez tartott vissza, nyugodtan vágjatok bele. Ha amúgy anyagilag stabilan álltok, nincs mire várnotok. Sok sikert!
2016. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy születni fog egy gyereked, még nem szűnsz meg létezni. Utána is lesz munkád, életed, terveid, amik időt és energiát igényelnek. Igen, gyerek mellett is. Ő egy családba érkezik, nem kiskirályként, hanem családtagként, és mint ilyennek, alkalmazkodnia kell. Persze, figyelembe kell venni az igényeit, és nem magára hagyni sokáig, de mint látod, meg tudjátok oldani, hogy mindenkinek jó legyen. És ez a lényeg. A jövőben is ez lesz. Lesz, amikor dolgozol, fontos bemenned, ő lebetegszik, és otthon kéne maradni vele, és nem teheted meg... és ez csak egy példa a százból, ami még rátok vár, babával, gyerekkel. Szervezni és megoldani, ez a fontos.
2016. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%
ez nem árt a kicsinek, még jó is, hogy néha apjával van, nagyikkal, és az anya fel tud frissülni - mert a merőben más tevékenység frissít, amikor monotonok a napok - és így, amikor a kicsivel van, az anya derűsebb lesz :))
2016. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
62%

eleve az a nem normális ha valaki nem képes másra bízni a gyerekét (tehát engedni a nagyszülőknek, hogy unokázzanak), na de hogy már az apa se lehet a saját gyerekével?!?

és mit tervezel az egyetem után, 18 éves koráig otthon leszel vele? :D ne már, ez már az elmebaj kategória! mondjuk depressziósan biztos nem vágnék bele, mert a gyerek nem megoldja ez ilyen gondokat hanem ront rajta sajnos :(

2016. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat, egyebkent ez a leheto legrosszabb opcio, lehet, hogy fele ennyi ido lenne.

Szerencsere olyan helyzetben vagyunk, hogy boven kijovunk a parom fizetesebol.

Es igen, azt sem tudjuk, mennyi ido alatt jon ossze, mert rengetek problema volt/van velem, a ciklusommal, ezert sem szeretnenk varni a diplomara, meg hogy elkezdjek dolgozni, stb.

Orulok akkor, hogy csak en dramaztam tulon tul a dolgot. :)

2016. jún. 13. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!