Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem, olyannyira nem, hogy két csillagjegy volt aminek a szülötteivel rendre meggyűlt a bajom pedig amúgy nem hiszek ebben a sablonos kategorizálásban, olyan jegyűek a gyerekeim…
2021. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem csak az volt fontos hogy rák ne legyen mert számomra szinte kivétel nélkül elviselhetetlen emberek
2021. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Igen, én.
2021. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Lombikos vagyok, örülök hogy anya lehetek
2021. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Egy picit figyelembe vettem. Tudtam, hogy nem akarom, hogy ikrek legyen a horoszkópja, meg hogy ebben az időszakban legyen a szülinapja. Mi májustól június végéig szülinapozunk.. Apám, anyósom, sógornőm pedig ikrek jegyű és rettenetesen illik rájuk minden, amivel a jegyet jellemzik, mint önimádat, mindent jobban tudnak, brutálisan sokat beszélnek, hazudnak, megbízhatatlanok.
2021. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát,bennem volt kicsit,hogy ne legyen skorpió mint apám,és szűz se,mert azokkal rendre nem.jövök ki. Aug.végére voltam kiírva, de "szerencsére" 11-én született meg,így oroszlán lett. Természetesen nem lett volna világvége,ha szűz jegyben születik és nem aszerint terveztük.
2021. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Szeptemberi vagyok, a fél család az. Örültem volna szeptemberi gyereknek

Lett 2 téli és egy tavaszi gyerekünk. 🤷‍♀️

Van egy nyilas gyerekem a 3 közül eddig a legnyugodtabb.

Egy vízöntő mint az apja.

Meg egy kos akivel folyton harcolunk, pedig én mérleg vagyok a harmónia mindensége 😂

2021. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Csak annyit szerettem volna az elején, hogy bika ne legyen. De egy idő után már mindegy volt, bármilyen születésű gyereknek örültem volna. A párom és én oroszlán és kos vagyunk, egy tökéletes nyilas babával. 😍 Hat évet vártunk rá.
2021. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát, nem terveztük, és amikor kiderült hogy valószínű vízöntő lesz a baba, mindenki sajnált. Kiderült, hogy mert nagyon makacs, akaratos személy lesz, ha kitalál valamit, végre is hajtja, bármi is van.

Nos, tényleg iszonyat akaratos a kisfiam, nem könnyű kompromisszumot kötni vele. Viszont tele van szeretettel, nagyon bújós. Nem cserélném le semmi pénzért.

2021. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Lombikosként az ember nem gondolkodik ilyenen még akkor sem ha érdekelné.

Viszont picit megijedtem, mikor kiderült hogy ő is halak lesz, mint én. Ismerem magam és ha hasonló lesz, akkor fel kell kössem a gatyám 😅

2021. aug. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!