Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek mérleg csillagjegyű...

Akinek mérleg csillagjegyű babàja van, leírnà a személyiségét?

Figyelt kérdés
Egy "kedves" ismerős azt mondta hogy melankòlikus, túl nyugodt, nem törődöm gyerekek lesznek a mérleg babákból. Én kétlem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2019. júl. 26. 03:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mérleg vagyok. Olyan vagyok mint amit leirtal :)
2019. júl. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a 1,5 éves mérleg fiamrol írta egy pedagógus


Erős akaratú vezéregyéniség, tettrekész dzsungel harcos. Mindig úton van, nagyon tudja, hogy mit akar elérni. A legnagyobb szabadság őt jellemzi. A fáklya ezért is jutott eszembe, mint a szabadság élő szobra. Nagyon ösztönösen és oldottan éli meg a pillanatot, igazi társasági lény. Mintha nem lenne előtte semmi korlát és akadály, egyenes úton halad előre. Társait segíti, osztozik a közösség örömében, nyitott szívvel és bátran közeledik hozzájuk. Csupa derű és mosoly, a zenébe teljesen beleoldódik, átlényegül. A legtöbb meglepetést ő tud okozni, olyan sokat tanul, fejlődik, változik a támogató közösségben. Nagyon érzem benne a csapatszellemet, szeret bandázni, az együtt élményében lubickolni. Úgy érzem, hogy ha többet lesz velünk, nagyon meghatározó lesz személye a közösségben. Hálás vagyok impulzív és örökmozgó lényéért, hogy mellettem lehet! ❤️

2019. júl. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Az ismerős csak irigy mint sz*r, azért is mond olyat egy gyerekre, hogy túl nyugodt.. :D


Az én fiam is mérleg és egy mosolybomba, mindenkivel kokettál, rengeteget mosolyog és nevet, mellette pedig nyugodt és kiegyensúlyozott, nagyon keveset sír és nyafog.


Amúgy ha már ezotéria: nem minden a nap jegy, a többin is nagyon nagyon sok múlik, a személyiség apró részletei. Ismerős mérleg babái fele ilyen nyugisak nincsenek, mint a mi fiunk.

2019. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok, nem hiszek abban, hogy a születésed napja meghatározza a szemelyisegedet. Sőt, abban sem, hogy amilyen babakorban az ember, olyan lesz felnőttként is.

De leírom.

Két merleg csillagjegyben született lányom van, teljesen eltérőek. Nem is csoda, az egyik a ferjemre, a másik rám hasonlít.

Ja, és egyikre sem igaz, hogy "melankòlikus, túl nyugodt, nem törődöm gyerek". Igaz, hogy az egyik nyugodtabb típus, de ennyi.

2019. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Van egy Kos fiam. Fejjel a falnak, makacs, önfejű akaratos fiú. Hatalmas szívvel, és még véletlenül sem feltételez másokról rosszat. Naiv(de ez változhat, én is az voltam), kedves és akit meg kedvel, nagyon megkedveli, akit nem, az cigánykerekezhet is akár. A kitartása nem valami nagy, ha valami nem sikerül elsőre, vagy másodikra, hamar felkapja a vizet és dobál, vagy kidodja az adott dolgot. Mondjuk már alakul, próbálja kordában tartani a hirtelenharagúságát, látom rajta, inkább ökölbe szorítja a kezét, mint csapkod, szóval fejlődőképes. Mindenre van válasza, az ember nem tud olyat mondani, vagy kérdezni, amire ne tudna valamit felelni. Bár ez utóbbi inkább rám jellemző, nem a kosokra. Az óvónő szerint felnőttként jó vezető válhat belőle, ha a makacs akaratosságot a céljai elérésére használja majd. Mindezek mellett nagyon óvó természetű, a kisebbeket mindig védi.


A kisebb fiam Vízöntő. Nyugodt, mosolygós és kedves baba. Minimális szégyenlősséggel. Megválogatja, kikre mosolyog, kik vehetik kézbe. A nagyfiam mindenkinél elvolt, a kicsi viszont "válogat". Èrdekes, mert vicces megoldásai vannak most pl az előrekúszáshoz, és már most látszik, hogy mennyire kitartó. Egyetlen dolgot nem visel jól, ha fáj valamije.

2019. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3éves lesz ősszel a lányom, de pont az ellenkezője annak, amit a kedves ismerős állít.

Mindig vidám, sokat nevet, nagyon ritkán sír, csak ha tényleg van valami, például megütötte magát vagy ilyesmi. Elég hangos, eleven, imád táncolni, énekelni, szeret a középpontban lenni, szeret bohóckodni. Szeret csavarogni, kirándulni. Határozott egyéniség, de nem erőszakos. Nagyon érdeklődő, nyitott az új dolgokra. De a pörgés ellenére jó kislány. Itthon dolgozom, simán elvan egy fél napot is a játékaival, vagy el pakolászik körülöttem. Tudja mikor kell nyugton lenni. Mindenki azt mondja, hogy nagyon kiegyensúlyozott.

2019. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a testvérem Mérleg. Ő gyerekként nagyon csendes, nyugodt, szófogadó kisfiú volt. A szüleimnek nagyon könnyű dolguk volt vele (ők mondták). Aztán jöttem én: skorpió.😂
2019. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerekem, hanem a férjem mérleg. Nagyon vidám pozitív személyiség, mindenből megpróbálja a legjobbat kihozni. Az viszont igaz, hogy ha valami miatt szomorú akkor valóban nagyon melankolikus tud lenni. Amúgy valóban nyugodt ember a béke szigete, sosem kiabál pl. Odaadó remek férj és csodálatos apuka. Kitartó a legmélyebb gödörből is fel állt már. Mi hiszünk az asztrológiában, de a hold jegy és a napjegy is számít. Nem fanatikusan hiszünk benne, de ránk tényleg igazak. Én kos nő vagyok a mérleg totál ellentéte. 😅 A fiunk még szűz. A szűz jegy a kos és a mérleg keveréke. 😅 Mondjuk is jól össze jött. Kikaptunk egy szeretetgombócot hatalmas akarattal pedig csak 22hónapos. 😀
2019. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!