Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrek csillagjegyű babák...

Ikrek csillagjegyű babák miylenek?

Figyelt kérdés

csupán érdekelne, mert nyilván nem ettől függ. kb pár napom van vissza és érdekelne milyenek az ilyen babák :)

net azt írja nagyon mozgékonyak keveset alszanak, mert mindent meg akarnak nézni (picit megijedtem, nyilván hülyeség is iylennek hinni :D)



2017. jún. 1. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csillagjegy függő, ugye te is tudod? Teljesen egyéni, hogy milyen lesz a te babád.

Én ikrek vagyok (eszerint az agyament ostobaság szerint) és nálam nyugodtabb baba csak a húgom volt, aki szintén ikrek.


Gyorsan felejtsd el ezt a hülyeséget!

2017. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
71%
"nyilván hülyeség is ilyennek hinni" Akkor miért tetted fel a kérdést? :) Tényleg hülyeség. Tudom magamról, hogy ikrek a horoszkópom. Állítólag nyugis baba voltam, sokat aludtam. Persze 1989-ben még lehet mások voltak az ikrek. :D
2017. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mint írtam is, nyilván hüyleség ilyennek hinni, és írtam csupán érdekel.....szerintem nem úgy raktam fel, a kérdést, hogy ebben élek :D de lehet én fogalmaztam rosszul

azért köszi a választ :)

2017. jún. 1. 18:23
 4/12 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést mert érdekel, egy kérdéses oldalon ennyire nehéz elhinni, hogy érdekel vkit egy téma és megkérdezi?
2017. jún. 1. 18:24
 5/12 anonim válasza:
Ülj már le... :D Csak te pörögsz ezen ennyire. Felfogtam a kérdés olvasásakor is, hogy hülyeségnek tartod. Csak nem értettem, hogyha így kijelented, hogy baromság, akkor mégis miért érdekel.
2017. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jajj istenem ennyi kritikus embert...ennyire jó belekötni másokba ?:)

tudod mindenki abból tanul, ha kérdez :) attól még, hogy általában a horoszkóp vagy igaz vagy nem érdekelt volna....de úgy látom itt csak tény kérdéseket lehet feltenni

2017. jún. 1. 18:29
 7/12 anonim válasza:
Irigylem a gyerek apját... :)
2017. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Es megis mi a rossz abban ha erdekel a horoszkop? En sem hiszek benne szentül, megis elolvastam. Olyan jo tervezgetni, hogy vajon milyen lesz.

Kerdezo, sok cikk van errol az interneten, olvass te is. Mindenkepp jegyezd fel a pontos orat es percet anikor szuletik, mert akkor meg lehet allapitani az aszcendenset is. De olyan kalkulator is van, ami ha beirod az adatokat, komplett elemzest keszit.

2017. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4es es meg hany kotozkodo kommentet iro valaszado

Nem tudom miert kell rogton ocsarolni a masikat "irigylem az apat" es szerintwm ezzel hagyjuk is.

5.valaazolo koszonom a kommentedet!

2017. jún. 1. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Két fülük van, egy orruk, és a fejük a fülük közé szorult. (Szerencsés esetben.)
2017. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!