Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvállalnátok egy 5 éves...

Elvállalnátok egy 5 éves kislány felvigyázását egy héten 2-szer, a saját 1 év alatti babátok mellett?

Figyelt kérdés
Annyit tudni kell a kislányról, hogy eleven, akaratos és szófogadatlan!
2010. aug. 29. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk a testvérem gyereke lenne, akkor elvállalnám. Amúgy nem. Mert biztos jól megutálna, ha megpróbálnám "megrendszablyozni". Pénzért sem vállalnám. (Rokont, az más szerintem).
2010. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bocipók ***** válasza:
100%

Először mond meg az anyukájának, h szeretnéd kipróbálni, h bírod (ő ne legyen ott)

Legfeljebb visszatáncolsz, ha annyira dúrva a kislány.

Lehet, hogy csak az anyjával ellenkezik, egy idegennel szemben máshogy viselkedik.

2010. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták. Ha már többször volt nálatok az anyukájával és ott is megengedett - veled szemben is - magának dolgokat, akkor nem érdemes a megnevelésére fordítanod most az energiáidat. De, ha viszonylag idegen neki a hely és veled is eddig "normálisan" viselkedett, akkor megér egy próbát.
2010. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rád sem hallgat, vagy csak a szüleivel szófogadatlan?

Ha erélyes vagy, határozottan fellépsz ha nem fogad szót rosszalkodik akkor nyugodtan elvállalhatod. Hozzám 2 szomszéd kislány járt fel naponta reggeltől estig ebéd után mentek haza míg lányom aludt, de alvás után már jöttek:) este 7 kor mentek haza. Reggel reggeliztek a lányommal, együtt mentünk boltba sétálni tolták a babakocsit, míg főztem szórakoztatták a gyereket, játszottak vele, segítettek pelenkázni öltöztetnietetni megtörölték a száját evés után, játszótéren homokoztak vele hintáztatták, nagyon jól elvoltunk de kezdődik nekik a suli ovi vége a jó életnek:) 4 és 6 évesek.

Két nagyon eleven gyerek, de halgatram rám, amikor rosszalkodtak rájuk szóltam elmagyaráztam mit miért nem szabad. Ne cipeljék a gyereket mert elesnek vele, járdán belül sétáljon stb...

2010. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rokon kislány...ha mondok neki valamit, sokszor meg sem hallja, nem foglalkozik vele! De van amikor jól elvagyunk! Csak azt, hogyha az anyukája után sírna azt nem tudnám kezelni, régebben vigyáztam rá és a vége mindig az lett, hogy az anyja után sírt, ordított velem.... :(
2010. aug. 29. 23:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Senkire nem hallgat!
2010. aug. 29. 23:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Az utcán is kifut az úttestre, hiába szól neki az anyja vagy bárki más!
2010. aug. 29. 23:37
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon döntésképtelen vagyok! Nem akarom az anyukáját megbántani, hogy nem vállalom el, de vannak fenntartásaim! :(
2010. aug. 29. 23:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó ég, így biztos nem vállalnám el, hogy még az autók közé is kirohangál. Nem hagyhatod ott a babakocsit, hogy utána futkoss mindenfelé. Ha meg valami baja lesz, te leszel a hibás. Inkább sértődjön meg az anyja, vagy nevelje meg,
2010. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki 1-2alkalommal hogy milyen, és ha nem megy, akkor megmondod az anyukájának hogy nem hallgat rád, és így nem vállalod, mert még baja esik elüti egy autó vagy leesik valahonnét stb.
2010. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!