Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok. Másfél...

Tanácstalan vagyok. Másfél éves kislány való egyáltalán fürdőbe?

Figyelt kérdés

holnap mennénk strandra.

de félek elvinni magunkkal a lányomat még sosem volt

félek hogy ha beleengedem a vízbe akkor mindent összefog szedni. szopja a kis ujját utána meg venné a szájába

a pisis vizet mert ugye azért valljuk be szoktak belepisilni a vízbe az emberek még a gyerekmedencébe is :(

nagyon meleg is lesz, attól félek hogy nem bírná a hőséget még árnyékban sem.

tanácsok?!

köszönöm


2011. aug. 24. 10:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
a bacilusokra gondoltam éppen, ugyanis elég érzékeny a kis gyomra
2011. aug. 24. 10:35
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Az én 1,5éves kislányom volt már párszor fürdőben,semmi baja nem lett. Rengeteg baba,és kisgyerek van a strandokon,és nagyon élvezik! Nem kell,és nem is lehet mindentől óvni a gyerekeket. Nagyon túlreagálod,vidd csak el fogja szeretni!
2011. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is holnap viszem 1 évesemet először. Már várom nagyon. A tiéd má nagyobb, semmi baja nem lesz :)
2011. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém 6 hónaposan volt először strandon.

Nem kell ennyire túllihegni. A maga kis baciadagját úgy is összefogja szedni. Ha nem a strandon,akkor máshol. Lufiba még sem lehet tenni a gyereket!:)

2011. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A nődokim azt monda,hogy nyugodtan vigyük mert nekik csak 8-10éves korubka van védelem a nunijukban.Vagyis ha most nem viszem akkor 8-10éves koráig ne vigyem.
2011. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen cukorból az a gyerek,nem kell a rinya
2011. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nem rinyálok..

csak féltem hogy elkaphat vmi fertőzést

de azért köszönöm

2011. aug. 24. 11:15
 8/23 anonim ***** válasza:
Igaz nekem kisfiam van de masfel evesen tobb furdoben is voltunk vele es nagyon elvezte. Picit hamarabb elfaradt es kidolt mert izgalmasabb volt minden es a viz is kiszivta az energiajat. Viszont az igazat leirva faraszto volt. Mindig valakinek mennie kellett utanna mert szaladgalt es ugye atgazolt a napozo emberek takarojan. :( Ezert egy perc nyugtunk nem volt csak amikor aludt. :) Ezt leszamitva nagyon jo volt.
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is vittem már másfél éves kisfiamat többször is, de bizony nagyon fárasztó volt. Sajnos nekünk nem kikapcsolódás volt, hanem még jobban elfáradtunk mint itthon. Azért én ilyen nagy kánikulában átgondolnám hogy elviszem-e, ha árnyékban el tud aludni akkor szerencséd lesz. Én egyszer vittem ilyen nagy melegben, nagy nehezen elaludt az árnyékban, de szegénykém még akkor is izzadt közben. Én többé kánikulában nem viszem, csak kb. 30 fokig.
2011. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
mi a Tisza partjára egy szabadstrandra szoktunk lemenni.nem egész napra,csak délután pár órára.imádja,homokozik,ugrál a vízben.nekünk fárasztó,mert mindig figyelni kell rá.de hamar elalszik este,mert kipancsolja magát.vidd nyugodtan,ha össze akar szedni valamit,azt megteheti a boltban is.
2011. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!