Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vilhelmina, Szvetlána, Kornéli...

Vilhelmina, Szvetlána, Kornélia, Paulina, Lukrécia, nevek közül melyiket ajánlanátok? Melyik tetszik nektek? Melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem tetszik. Ha muszáj lenne választani akkor Kornélia de azt is duzzogva.
2021. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Vilhelmina nekem furcsa, gyereknek és felnőttnek is.


Szvetlána szerintem rendben, ha olyan a vezetéknév akkor szép is tud lenni, nekem tetszik ez a név, de pl a Lakatos/Kovács Szvetlána már nevetséges lenne, szóval számít mi a vezetéknév

Egyébként simán adnám a saját gyerekemnek is. Mi Szabók vagyunk, úgyhogy nem adjuk 😃


Kornélia a felsoroltak közül a legszebb szerintem, a mi listánkon is szerepelt.


Paulina és Lukrécia mind szappanoperás számomra, semmi esetben sem adnám a sajátomnak, de másénak sem.

2021. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kornélia tetszik. Luki nagyon rossz.
2021. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vilhelmina- mint valami gyógynövény 😅

Szvetlána- nekem tetdzik, van örmeny rokonom, így hívják. De egy magyar csaladban, mahyar vezetéknévvel tuti nem adnám.

Kornélia- egyáltalan nem tetszik

Paulina-brazil szappanopera dagi főszereplője 🙈

Lukrécia- a macska a meséből 😅

2021. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Kornélia (Lia)
2021. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Kornelia
2021. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kornélia nagyon szép név, én is adnám a gyerekemnek.
2021. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Szvetlána
2021. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kornélia.
2021. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kornélia rokonom van.Nem tartjuk a kapcsolatot,de tudom hogy valamelyik családtagnak van Kornélia lánya,és szerintem szép név.Emlékeim szerint ők Korninak becézik.


A Paulina és a Lukrécia nekem nagyon mexikói sorozatos,de lehet csak azért mert sokat láttam és mindegyikben benne volt valamelyik név. 😄

Ettől függetlenül ahogy a többi is egy hozzá illő vezeték névvel szerintem teljesen jó.


Inkább a becézhetőséget néztem mindig a nevekben.:)

2021. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!