Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális a 2 honapos...

Meddig normális a 2 honapos oltás után a nyügösség és meddig okozhat höemelkedést? Ti voltatok ugy hogy visszament az orvoshoz mert sokáig nyügös volt a baba az oltás után, mit csináltak vele?

Figyelt kérdés
Multhét csütörtökön kaptuk meg az oltást és 2 napja beszéltem a dokival hogy nyügös a fiam azt mondta 5-6 napig is elhuzodhat az oltás hatása,de ma még mindig azt érezné mert tegnap már jobb volt kicsit de ma megint nyüglödik nehezen alszik el és 38,4 volt a höje posijában(-0.5 = 37,9)akkor ez még az oltástol van és meddig tartott nálatok mit lehet csinálni?Minden oltás utánn ez várhato?
2008. dec. 10. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, majdnem egy hete kaptátok akkor...ha doki azt mondja akkor bizti úgy van, nekünk semmi bajunk nem volt egy oltás után se...minden baba más....de ha péntekig elhúzódik sztem vidd vissza.
2008. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám a 2 hós oltás után egy hétig tiszta idegbeteg volt :(
2008. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet az oltástól, de talán ennek ennyire nem szabad elhúzódni.Azért nem árt megnézetni.Talán most kezdődik nála valami.Az oltáson más babákkal is találkoztatok,ezért amikor ilyen járványos időszak van oda kell figyelni.Most volt beteg a kisfiam lázzal, hasmenéssel, torokfájással járó vírus garázdálkodik felénk.Tele volt a rendelő.Mi időben mentünk, mert láza az már 38.4 volt,de még csak picit volt piros a torka és hamar meggyógyult a sziruptól.Nem akartalak megrémíteni, ne vedd magatokra.Lehet csak a front hatása és pont rosszul jött ki az oltással kombinálva.Csak leírtam a mi bajunkat, hátha vkinek hasznos.:)
2008. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!