Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek a babák rámutat...

Mikor kezdenek a babák rámutatni dolgokra?

Figyelt kérdés
10,5 hónapos babám, ha kérdezem tőle hol van ez vagy az, akkor odanéz vagy odamegy, de nem mutat rá ujjal. Ezt is utánzással tanulják meg és nekem is kéne mutogatnom, vagy ez ösztönösen jön?
2010. aug. 30. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd hamarosan fog mutogatni, ne aggódj, néha te is rámutathatsz dolgokra. Az én lányom 13 hós kora körül kezdte, azóta mindig mutogat :)
2010. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam olyan 11 hónapos volt mikor elkezdett mutogatni.
2010. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hós, 1-2 dolgot mutogat (apa, papa, lámpa, autó), de csak, ha kedve van. Aztán napokig egyáltalán nem.
2010. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiam 1éves és nem mutogat dolgokra. Már tiszta para vagyok.Még annyit sem csinál mint a Te babád (odamegy)Én mutatóm neki meg oda megyek a tárgyhoz ha messze van és arról beszélek neki. Pl. a lámpa éjjel világít.Vagy a cica nyávog (nyávogok) stb.

2010. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!