Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát ajánlotok 3...

Milyen teát ajánlotok 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Esetleg van olyan amitől aludna jobban?

Nappal nem nagyon alszik,max 1,5-óra elosztva többször 15-20percre.



2021. aug. 28. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Fel éves korig nem ajánlott semmi egyebet adni egy kisbabanak csak anyatejet vagy anyatej helyettesítő tápszert. Ha te mégis adnal, akkor max nagyon híg citromfű teát vagy jó minőségű lehetőleg bio gxumolcsteat adhatsz neki természetesen cukor és egyebek nélkül.
2021. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmilyet. 6 hò alatt anyatej/ tapszer. Plàne aludni nem fog teàtòl.
2021. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én sem ajánlom. A lányomnál 4 hónapos kortól próbáltam adni dm márkásat (annyi idős kortól lehet), de nem kellett neki. Most a fiam 7 hónapos, nála már nem is próbálkoztam.
2021. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tápszeres,gondoltam a nagy melegben meg is szomjozhat.Akkor ti csak vizet adtok?
2021. aug. 28. 17:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg gondoltam hogy a székleten is segitene a folyadék mivel kaka nehezen van.
2021. aug. 28. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Se vizet, se teát nem adtam, a tápszerben elég folyadék van.


Ha székrekedéses a tápszertől, akkor lehet nem pintosan méred ki az adagot és túl sűrű.


Nem nyugtató teától vagy csodaszertől fog éjszaka aludni, hanem amikor megérik rá.

2021. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát,ilyen indokkal semmilyet.Mi az,hogy milyen teától aludna?!

Az altatóstól,amitől fel se ébredne.


Szoptasd/etesd amikor igényli,ha elálmosodott úgyis fog aludni.

Ha nem,és sír akkor valami baj vagy valamit rosszul csinálsz.(nem büfizteted eleget,gázok nyomják a hasát és fáj,hasfájós,fázik,melege van,akármi ..)

2021. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%

Megkínálhatod vízzel (és igen, csak sima vízzel), de az enyémek nem ittak egy kortyot sem ennyi idősen, mert a napi 5-6 adag tápszerből bőven megvolt a folyadékbevitel. 1-2x próbáltam, hátha, de sosem kellett nekik. Akkor kezdtek el említésre méltó mennyiségű vizet inni, amikor már több étkezés is ki volt váltva.

Ha fáj a hasa, próbálj esetleg más tápszert - nálunk a fiamnál a Milumil Komfort, a lányomnál a Novalac AC vált be. Illetve ami még sokat segített, az a szélcső, megoszlanak róla a vélemények, de én mindkettőnél használtam alkalomszerűen az első 3 hónapban, és nem szoktak rá, illetve nem is volt soha gondjuk később a kakilással.

2021. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ide aztán érdemes írni.
2021. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!