Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok 3 hónapos babának ezeket?

Adnátok 3 hónapos babának ezeket?

Figyelt kérdés

Igen megosztó téma a családban a hozzátáplálás. Van aki szerint ideje lenne bevezetni a maci kávét, joghurtokat, krémtúrót. Én ezzel nem értek egyet.

A védőnő 4 hónapos kortól javasolja a hozzátáplálást almával, szilvával és így szép sorjában. Tápszeres baba egyébként. Így szeretném majd elkezdeni szép fokozatosan.


Tudom mindenki egyéni döntése, de van valami ellenérv a fent felsorolt termékekre? Mert pusztán ha annyit mondok hogy én nem szeretném mert káros a baba egészségére akkor hülyének néznek, és csak azért is szajkózzák.


2021. márc. 20. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezeket korai még bevezetni.
2021. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképpen. Hallgass a védőnőre.
2021. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt, hogy káros az egeszsegre nem fogadják el érvként akkor mit????
2021. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mert zöldséggel, gyümölccsel kezdünk. Nem többhozzávalós, feldolgozott, cukrozott élelmiszerekkel. És ez így volt 30 éve is. Honnan fogod tudni, hogy a gyümölcsjoghurt melyik összetevőjétől van rosszul?

Az egészségtelen dolgot engedd el, erre az én gyöpös családtagjaim is ugranak mindig, ez nem érv szerintük.

2021. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

És kit érdekel, hogy hülyének néznek miatta? Minden alkalommal elmondod, hogy még nem kap és ennyi. Ne izgasd magad.

Amúgy hiába tápszeres, így is ráér 6 hósan a ht.

2021. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ki az az elmebeteg aki egy 3 hónapos babának macis kávét meg joghurtot adna??? Hol él a középkorban. Baromi egészségtelen. Nem áll készen a gyerek emésztő rendszere. Olyan károsodásokat okozhat amik lehet csak később jönnek majd ki. Mindenféle allergia,intolerancia. Ne hagyd magad hülyeségekre beszélni a gyerek egészsége a legfontosabb.
2021. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Én babám 4,5 hónapos tápszeres babám van. Nekem a védőnő azt mondta h régebben korábban kezdék el a hozzátáplálást mint monstanság és azt mondta h még várjunk. Anyu már említette h amikor én ennyi idő voltam már ettem mást is a tápszeren kívül de azt mondta h ő nem erőltet semmit úgy csináljam ahogy én jónak látom. Én hallgatok a védőnőre és a gyerekorvosra és csak akkor kezdem el a hozzátáplálást ha azt mondják h lehet.
2021. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Én biztosan nem adtam volna 3 hónaposnak. Az én babám is tápszeres. Nálunk a doktornő és a védőnő javaslata szerint tápszeres babáknál 5 hónaposan, anyatejeseknél pedig 6 hónaposan kezdik a hozzátáplálást.
2021. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Ó... de ismerős. Csak tudod nem az ő gyerekük lesz majd cukorbeteg, laktózérzékeny, gluténérzékeny etc. Könnyű más gyerekének a kárára okoskodni. Ahogy írták fentebb, mindig gyümölccsel kezdték a hozzátáplálást, ez egy alapvető dolog, akinek volt már gyereke az tudja. Én optimista vagyok, csak viccelhetett aki ezt tanácsolta (mert ha nem ott komoly bajok vannak fejben).
2021. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az anyaság már csak ilyen. Sok idiótától kell még megvédened a gyerekedet. Mindig az ő java legyen az első.
2021. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!