Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának mit vennétek...

3 hónapos babának mit vennétek ajándékba?

Figyelt kérdés
Köszönöm a normális válaszokat. 🙂

#ajándék #baba #ajándékok baba 3 hónapos
2019. okt. 18. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én pelenkát és popsitörlőt szoktam, de meg is kérdezem, kell-e valami. Meg a méretet, meg hogy szeretnek-e egy bizonyos márkát. Ilyenkor még nem annyira a babának visz az ember ajándékot, inkább a szülőnek.
2019. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pelus es popsitorlo fogyo eszkoz, mi neha kaptunk egy egy kisruhat, szundikendot ilyesmiket.
2019. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajándékutalvány a kedvenc üzletbe, pl. Brendon, dm, müller, ezeknek nagyon örültem.
2019. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb.62-68-as méretű babaruha, korának való játék, ill. amit a többiek is írtak ajandekutalvannyal sem lehet mellé lőni :)
2019. okt. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdezd meg hogy nem-e véletlen moshatóznak, azoknak felesleges a pelenka.


Mindenféleképp kérdezd meg a szülőket, mire vágynak.

2019. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sophie zsiráfot. Én a turiban vettem a fiamnak 200 forintért, újonnan 5000 körül van. Kíváncsi voltam mit tud, hogy ilyen drága. A fiam meg van őrülve érte, egy játék sincs, ami ennyire lekötné. Nagyon puha, természetes kaucsukból készült játék, amit egy egészen pici baba is tud csipogtatni. A szaga és tapintása is más mint egy síma gumi rágókának.
2019. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!