Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól érdemes...

Hány hónapos kortól érdemes elkezdeni az esti mese olvasást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Már pocaklakóként is érdemes olvasni neki.
2010. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hónaposan keztük el nézegetni esténként a lefekvés előtti cicizés előtt a mondókáa könyvét (nagyon sok kép van benne). Azóta minden este mutatja a könyvet, meséljek (persze csak mondókázunk vagy elmesélem, mi van a képen). Még szerintem pár hónapig "csak" ilyesminek van értelme, a hosszabb lálegzetű mesék csak később jönnek.
2010. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan kezdem el neku mutogatni az állatokat a könyvekben, 8 hónaposan jöttek a mondókás könyvek,magam mellé ültettem lányom, és olvastam neki.1 éves korától végig üli hallgatja 2-3 x oda vissza a szép képes 50-60 oldalas mondókás könyveket. Most 1,5 éves, imádja a könyveket rengeteg van neki, most már mesét is lehet neki olvasni, de csak azokat ahol 1 oldalon 2-3 sor szövet van, mert ő szeret lapozni, és többet nem tudok olvasni 1-1 lapozás között.
2010. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!