Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babad szeklete...

Anyatejes babad szeklete hogyan alakult a hozzataplalas elejen?

Figyelt kérdés

Az en babam heti 1szer kakilt eddig, anyatejesen. Elkezdtuk a hozzataplalast, azt mondtak ilyenkor max 4 naponta kene urulnie, de 1 het erolkodes es szenvedes utan glicerines kuppal sikerult csak. Azota csak szilva, korte, oszibarack, sutotokot kap par kanallal tizoraira, amugy anyatejet es vizet is kap. Tornaztatom, masszirozom, kapott kamillateat is, de 4 napja semmi, pedig erolkodik tobbszor is. A vedono es a dokino csak ennyit mondott, hogy ezeket folytassam, de meddig, ha nem jon neki igy sem......


Nektek surubben kakilt a babatok hozzataplalas elejen?



2021. szept. 1. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A körte székletfogó, azt ne add neki, krumplit, répát se, amíg nem áll be.


Barack, szilva, tök mehet és elkezdhet inni pohárból is.

2021. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk ugyanez a helyzet... Kislányom is csak anyatejes volt, a ht előtt minden nap volt széklete, azóta csak 3-4 naponta, és már 9 hónapos, sajnos nem akar rendeződni a dolog.. Hol jobb, hol rosszabb. Pedig én is nagyon figyelek arra, hogy mit kap, minden éves után cicizik még és kap vizet is, amennyit elfogad. Nekünk a kúp helyett a laxaclean-t javasolta a doktornő, hogy az kíméletesebb és most a dulcosoftot próbáljuk meg, hátha segít... Már ötletem sincs mi okozhatja és mit próbáljunk még meg :(
2021. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2., nálatok jöhetnek a tejtermékek is már, az segíteni fog. 😊
2021. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig odafigyeltem rá, hogy minden nap kapjon valamiféle zsiradékot is a kajával (olívaolaj, vaj, margarin, zsír, mikor mi- pl vajas kenyér reggelire, vagy olívaolajjal meglocsolni a sült/párolt zöldséget, ilyesmi), és igyon sok vizet mellé. Ez nálunk határozottan segített a kaki-helyzeten, 2-3 napnál több sosem maradt ki.
2021. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki, akkor marad amivel eddig is probalkoztam. 4es, most mult 6 honapos, igy ezek egyelore felejtosek
2021. szept. 1. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg zab alapú pép vagy zabpehely (a rosttartalom miatt)? A kisfiam most lesz fél éves, úgyhogy nem nagyon vagyok még jártas a ht-ban, de én szinte minden reggel zabpelyhet eszek gyümölccsel és sosincs gondom.
2021. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Glutent is csak kesobb ehet sajnos :/
2021. szept. 1. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok: nekem a védőnő direkt javasolta, hogy 6 hónaposan már vezessem be a glutént :O Vagy nálatok van valami érzékenység?

Amúgy a zab az nem pont gluténmentes? :D Bocs, nem értek hozzá, de úgy tudtam belefér a GM diétába is.

2021. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Glutén mehet nyugodtan 6 hónaposan, menjen is. De a zabban amúgy alig van valamennyi.
2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!