Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiam 80%ban egy...

1 hónapos kisfiam 80%ban egy oldalra fordítja csak a fejét, ez gond?

Figyelt kérdés

Ma a védőnő kérdezte státuszon. Igazából forgatja de azt "szereti" jobban.

Volt valaki hasonlóan? Mit csináltak vele?

Jővő héten megkérdezem. Addig próbálom a másik felére forgatni jobban.


2021. szept. 2. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A 6 hetes csípőszűrésen ezt meg fogják nézni, említsd majd meg.
2021. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden inger a másik irányból jöjjön ( fény, hang, tv hangja, tesó, nagyi stb)és
2021. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kislányommal is ez volt. Valöban egy oldalról kapja az ingert és azért fordítja arra a fejét. Nekem azt mondta a védőnő, higy forgassam a kiságyban, egyszer erre legyen a feje máskor pedig a másik végén. Bevált, mert a letapadt izom fellazult és helyrejött.
2021. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, védőnő és gyerekorvos is azt mondta, tegyünk érdekes ingereket a másik oldalra, minél többet legyen arra is a nyaka. Ahogy elkezdett egyre többet hason lenni és emelni felfelé a fejet, teljesen megszűnt.
2021. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mind a 2 irányból lerakom aludni. Igaz éjszaka 8-10 órát alszik egyhuzamban és szinte mindig ugyan arra a felére rakom le. De akkor mától fordítva rakom le. És abban is lehet valami hogy onnan éri több inger, na de akkor erre is figyelek. Viszont hason nem emeli nagyon a fejét inkább feszeng és mint aki kuszni akar nyomja felfelé magát. De, ha rajtam fekszik nagyon szépen emeli, meg ha fogom vízszintesen akkor is nagyon szépen tartja.
2021. szept. 2. 14:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnapi nap megtette a hatását, szegényeket mindig úgy forgattam hogy ne tudja arra rakni a fejét, ha kézben volt akkor segítettem neki és a fejemet oda hajtottam hogy ne tudja elforditani. Ma már mindkét irányba forgatta a fejét.
2021. szept. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!