Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babák születése után magas...

Babák születése után magas crp érték?

Figyelt kérdés
Mennyi volt ?mikor csökkent le? Mivel kezelték? Mik voltak a tünetek?mi volt a probléma gyökere?
2021. szept. 2. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan mennyi volt tünete sem volt csak a vérvétel eredménye mutatta ki hogy magas neki. Vasárnap jöhettünk volna haza de a szombat délutáni érték nem volt jó. Már este elkezdte kapni az antibiotikumot. Reggel este kapott injekciót . Minden másnap 1 infúziót az egyik injekció helyett. Szerda este kapta az utolsó adag gyógyszert Csütörtök reggel vérvétel már jó volt, az nap jöhettünk haza. Azt mondták minimum 5 nap az antibiotikumos kezelés.
2021. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 37.héten beütött egy bazi nagy szőrtüszőgyulladás, amire erős antibiotikumot kaptan és visszahúzódott, de a fiam olyan 7-es vagy 8-as crp-vel született, ha jól emlékszem. Másnap már kevesebb volt neki, így nem kapott kezelést rá. Valószínűleg az én gyulladásom okozta a vérében a picit magasabb szintet. Azóta nem néztek nála crpt, de a sima vérképe jó (6 hónapos).
2021. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!