Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a romák és a bevándorlók...

Ha a romák és a bevándorlók születésszáma továbbra is magas marad, ám lassan beolvadnak a magyarokba, az azt jelenti hogy az összes jövőbeli magyar hibrid lesz? Mind hibridek lesznek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mint a csirkék.
2015. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
vót má.
2015. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Fordítva.

Ha magas marad a születésszám, akkor a magyarok olvadnak beléjük.

Fordított integráció.


Ugyanis, egy országot a lakói teszik azzá, ami.Ha Ausztriából kiveszed az osztrákot, akkor mi marad?Minek lehet majd nevezni?Katyvaszországnak?

2015. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

"magyar hibrid lesz? Mind hibridek lesznek?"


Miért, van a magyarnak olyan specifikus rasszjegye, amit "meg kell védeni"? :-) Már a honfoglalás előtt is vegyes társaság voltunk, főleg amiatt, mert a félnomád népek tagjai többnyire exogám házasságokat kötöttek más népekkel.

2015. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, borzalmas ember-ember hibridek lesznek! Azok majdnem olyan szörnyűek, mint az ember-ember hidridek, bár közel sem olyan szörnyűek mint az ember-ember hibridek. Azok igazán borzalmasak!
2015. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk Távol-Keleten, és egyes szigeti népeknél nagyon erős a belterjesség. Létezik olyan is.
2015. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már most is elég hibridek vagyunk.
2015. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már ennél hibridebb ,hová?
2015. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,a hibrid,különböző biológiai fajok kereszteződésével jön létre.Márpedig a romák és a bevándorlók,még ha nem is mindenkinek tetszik,ugyanúgy az emberi fajhoz tartoznak,mint a magyarok.
2015. okt. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudom,a hibrid,különböző biológiai fajok kereszteződésével jön létre.Márpedig a romák és a bevándorlók,még ha nem is mindenkinek tetszik,ugyanúgy az emberi fajhoz tartoznak,mint a magyarok."


Az afrikainak fekete a bőre neked fehér. Ez azért van mert más fajhoz tartozunk az emberen belül.


Mint ahogy a németjuhász is kutya és a tacskó is, ha meg párzanak jön a korcs kutya amiből nem lehet visszaállítani az "eredeti" állapotot.


Ahogy mondani szoktam egy pohár baracklébe is elkezdesz vizet önteni, de az már nem lesz többé baracklé és ha sokáig csinálod akkor előbb utóbb tiszta víz lesz belőle.

2015. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!