Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik a 7 hos tapszere...

Mennyit eszik a 7 hos tapszeres babatok?

Figyelt kérdés

Hanyszor egy nap es milyen idokozonkent es mit?



En probalom betartani az 5 etkezest, reggeli, tizorai, ebed, uzsi es vacsit.

Most akarom kivaltani csak zoldseg gyumire 3 etkezeset. Tapszert reggelire es vacsira adok.


Reggel gyumolcsosebb etel a masik ketto meg zoldsegesebb.


6,5 hos a babam 3,8 kg al szuletett es most 9,3 es kicsit pufi, felek tul etetem.

Ebedre tegnap pl. Egy kis darab krumplit, egy kis darab edesburgonyat es egy fel cukkinit bevagott ugy hogy meg utana sirt es tatotta a szajat. Igy meg adtam neki egy 3 negyed banant is es el tereltem a figyelmet. Felek sok.

Kb 4 orankent ehezik meg.



Csak kivancsi vagyok kinel mi a helyzet.


2021. szept. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak tápszert evett még 7 hónaposan. Az egy kiváltott étkezésére kb. a tizedét ette, mint amit az ebédre írtál. Pár kanál pürét evett és utána 4 órán keresztül nem fogadott el semmit.
2021. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Két étkezés van kiváltva. Ebédre zöldség-hús félét eszik, délután gyümölcsöt. A többi étkezés (reggeli, tízórai, vacsora) tápszer. A fiam 8 kg, szerintem az a 9,3 kg sok.
2021. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyivel szuletett a fiad?
2021. szept. 4. 11:35
 4/7 A kérdező kommentje:

Husis baba, de ezt lefogjak dolgozni amiko elkezdenek kuszni maszni.


Elso, 2 honapja eszik mar mast is a tapszeren kivul, elejen nekunk is csak par kanalka volt

2021. szept. 4. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én is 4 hónapos korban kezdtem a kóstoltatást, de egy 7 hónapos babának még minimum 4-szer szüksége van a tápszerre. Egyébként most 9 éves a lányom és most sem tudná egyszerre megenni, amit leírtál, bár lehet, hogy én sem, pedig 80 kiló vagyok.
2021. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pep mennyisege a kis talkajanak a felebel egy kicsit tovabb ert, kb 200 gram volt. Jo keveset ehetsz
2021. szept. 4. 13:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Neztem csomo kulfoldi youtuber hogy mar darabod eteleket is adnak mar ilyenkor. Ez nekem uj csak?
2021. szept. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!