Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos tápszeres babátok...

5 hónapos tápszeres babátok mennyit és miket eszik egy nap? Hányszor alszik nappal? Kel-e éjjel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

6x150 mili tápszert evett, ebből 2 éjjel volt, aludni meg 4x aludt, 3 félórás és egy hosszabb.

A nagyobb is így aludt, csak éjszaka nem kelt enni és 5x180 mili tápszert evett.

6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást mindkét gyereknél, eleve zűrös eset az etetésük.

2018. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jövő héten lesz 6 hónapos, mostanában csak 4x hajlandó enni. (8,12,16,20óra). 180 ml-t csinálok, pár korty mindig marad.

2 hete kóstoltattam először, az almát teljesen elutasította. Pár nap múlva cuppogta a barackot, sütőtök, de az almát megint nem. Ma répát evett.

Nappal 3x1 órát alszik (dél múltával néha 2 órát is sikerül) és este 8-tól reggel ½ 8-ig. 1x-2x felriad, hogy nem tud tovább forogni az ágyban. Illetve nem is ébred fel, csukott szemmel nyöszörög, míg vissza nem teszem középre. Oldalára fordul, és csend van. Enni nem ébred 3 hónapos kora óta.

A nagytesó 5x180-at evett ennyi idősen, 6 hós státusz idejére kiváltottunk egy étkezést.

2018. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos. 4x120 mili tápszer + 2x 150 mili sinlac, hozzátáplálás kimerül a babakeksz szopogatásban. 3x alszik 8 körül fél 12 körül és 3 körül átlagban egy órát, éjjel egyszer kel enni 2és4 óra közt, ha nincs semmi gond (pl fogzás) 6 körül kel, este 8 körül alszik el.
2018. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6x120ml-t eszik.

Megpróbáltam almát adni neki, de még visszaköszönt a pelusba úgyhogy egyenlőre felejtős a hozzátáplálás.

Ha szerencsénk van akkor 3x alszik fél órát.Ha nem akkor csak 2x 20percet.

Éjjel nem kel fel.9-10 között alszik el.

2018. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen mar megevett 1 uveg bebietelt a tapszerek melle. 2x aludt, ejjel nem kelt. 6 hosan mar 2 etkezest kivaltottunk bebietellel. 8-10 hosan mar kb azt ette amit mi.
2018. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszadast! Az első válaszadóhoz: így h ejjel 2x eszik reggel hanykor eszik eloszor?

Mert nekem is 2x120at eszik ejjel de negyed7kor kel es még 8korul sem ehes ugy hogy utoljara 4kor eszik... 8korul visszaalszik majd fel9-9korul felkel de akkor se mondanam h falja az uvegbol... a hozzataplalas: nagyon szeret kanalrol enni. mar 1 uveget simab megeszik... d.u. kap még tejpepet 1 e.kanallal. Talan azt ki kellene hagyni mert vacsorazni nem hajlando... pedig 5korul eszik pepet es 8-9korul vacsi. 120-150atlagban amit eszik es max 4x eszik tapszert 24 ora alatt. de igy meg van h 1x150 3x120... eleg keves nem? egyebkent sosem volt joevo uvegbol... kanalrol megy minden. A vedonom 3 napja nem veszi fel a telot azert gondoltam kerdezek itt...

2018. márc. 26. 08:36
 7/7 A kérdező kommentje:
8-9 korul csak lenne a vacsi..
2018. márc. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!