Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám anyatejes csak...

6 hetes babám anyatejes csak ritkán kap tápszert és olyan büdi a pukija hogy hihetetlen. Pár napja vettem csak észre eddig nem volt ilyen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi! szerintem ez természetes. bár a 2 nem ugyan az de szerintem ha te egész nap igazi tehéntejet innál tuti hogy nap végére te olyan büdöset finganál hogy még 1 férfi is megirigyelné!
2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A tehéntejtől nem pukizik senki semmilyent! Sem mi, sem a gyerekeim,még 4-5 hónaposan sem.
2010. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt a szitu ennyi idősen. Szopi és tápszer is volt, és a baba nagyon sokat és nagyon-nagyon büdöset pukizott. Annyira, hogy cikis volt társaságba vinni. Én arra gyanakodtam, hogy valamit én kajálhatok, mert az én pukim (bocsi) is hasonlított az övéhez, csak az enyém nem volt annyira erős.

Az előttem író pedig hogy tud olyat leírni, hogy a tehéntejtől senki semmilyet sem pukizik?????

2010. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, majd elájultunk :) de inkább csak akkor ha nem kakilt minden nap. Szerintem a mi kajánktól függ.

Az én kisfiam már nem szopizik, 13 hónapos, de már nem durrogtat büdiket :)

2010. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!