Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő anyukás buta kérdés...

Kezdő anyukás buta kérdés következik 😄 úgy olvastam, hogy amíg a köldökcsonk le nem esik, érdemes a pelust elől lehajtva ráadni hogy a csonk szabadon legyen. A kérdés, ha szabadon hagyom a ráadott ruha nem irritálja/zavarja azt a területet?

Figyelt kérdés
És az a csatt/csipesz amit kórházban tesznek rá meddig fog rajta maradni?
2021. szept. 8. 18:47
 1/7 Reni 28 ***** válasza:
Én olyan pelust vettem ami eleve ki volt vágva elől. A csonk csipesz a kórházban leesett, maga a csonk 10 nap után
2021. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem a csonka Octeniseptel lefújt steril gézlapot és akkor mehetett rá a pelus, a kórházban így mutatták. 10 nap után esett le a csonk, csipesszel együtt
2021. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az az ok h pisis kakis nedves kozegbe ne legyen. Emlekeim szerint :) de fura h 3evvel kesobb kb el is felejtettem h volt ilyen
2021. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pelus az be tud pálni vagy a pisi fel tud ázni addig, főleg fiúknál.


Én is eleve azon a hely e kikönnyítettet vettem..

2021. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én visszahajtottam a pelust. Kislányom van.
2021. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem buta kérdés!!


A buta dolog az lenne, ha nem tájékozódnál! :)

2021. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, le kell hajtani a pelenkát elöl, nem azért, mert zavarja, hanem mert bepállik a nedves közegben és nagyon könnyen begyulladhat. nálunk a csipesz a csonkkal együtt esett le.
2021. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!