Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy magyarázzam meg a páromna...

Hogy magyarázzam meg a páromnak h nem jo a cumi?

Figyelt kérdés

Nem szeretem,nem tetszik. Persze egyszeru,mert ha sir ,attol ellhallgat.


Kerlek mondjatok normalis eszerveket a cumi ellen, amivel megvaltoztathatom a velemenyét.


2021. szept. 9. 14:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha megnyugtatja a cumi, akkor mi a baj? Nem értem.
2021. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom raszoktatni. Az egy mu dolog.
2021. szept. 9. 14:19
 3/31 anonim ***** válasza:
49%

Szoptatod? Ha igen, akkor mond meg neki, hogy cumizavart okozhat, ami miatt nem fog majd szopizni a baba.

Egyébként meg gondolom te vagy vele főleg, ne add oda neki.

2021. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%

Ez a nem szeretem, nem tetszik, és mondjatok érveket, hogy miért nem jó - kurv4 szánalmas és nagyon gyerekes.

Ne itt gyűjts érveket, hanem mondd el neki te, hogy miért nem szereted és miért nem tetszik, ami szintén elég gáz, mert nem neked kell tetszenie és szeretned, hanem a gyereknek.

Igen, megnyugszik tőle, nyílván nem te kelsz fel hozzá, nem te ringatod. Hidd el, elég fárasztó az, hogy órákig ringatod. Ha megnyugszik tőle, az csak jó lehet.

2021. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ellene észérv. Ha a babát megnyugtatja, akkor adja neki. Semmi gondot nem okoz. A nagyobbik gyermekem cumizott. Most lesz 7 éves, szépek a fogai, és nagyon könnyen leszokott alig 4 évesen, mikor kiscsoportba ment. Semmi hátránya nem származott belőle.
2021. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
3-as szerintem az apuka írta ki a kérdést, nem az anyuka.
2021. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sajnos egy betegség miatt 6 hónapos korában abba kellett hagynom a szoptatást. Mit ne mondjak, a cumi mentett meg a teljes kimerüléstől. 3 napig üvöltött a pici éjjel-nappal, a tápszert sem akarta elfogadni. Mikor már a férjem sem aludt 3 éjjel és úgy ment dolgozni, hogy elaludt a villamoson, akkor hallgattam anyósomra és a szájába nyomtam a cumit. Rákapott a cumizásra. Aludt végre és enni is hajlandó volt. Én azóta áldom a cumi feltalálóját! Másfél évesen elhagyta, semmi gond nem volt vele.
2021. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
Én is cumiztam ovis koromig, aztán simán leszoktattak róla, nem lett tőle semmilyen orális fixációm.
2021. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%

Cumit is lehet ésszel használni.

A lányom is cumizott, akkor kapta, amikor sírt vagy altatáshoz. Ha megnyugodott vagy elaludt kivettük a szájából és ment tovább az élet. Napközben nem nyomkodtuk a szájába és nem tartottuk szem előtt, hogy kérje. 1 évesen magától elhagyta a cumit és gyönyörű, szabályos fogsora van.

Azzal sincs baj, ha később hagyja el valaki a cumit. Nem értem miért lenne ördögtől való dolog?

2021. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mind két gyerekem cumizott, de csak a hasfájós időszakba. Utána nem igényelték többet. Nekem nagy segítség volt, mert különben 0-24 cicizni akartak.
2021. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!