Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám nagyon zaklatott, egész...

Babám nagyon zaklatott, egész nap sír, csak cicin nyugszik meg! Mitől lehet, ez a növekedési ugrás?

Figyelt kérdés

Szinte egész álló nap szoptatok. Az éjszakákat hálistennek továbbra is átalussza, viszont nappal, amikor ébren van, nonstop sír és csak akkor nyugszik meg, ha cicire teszem! Nem is mindig eszik, van, hogy csak komfortcicizik. Aztán ha utána bealszik, akkor jól alszik, mondjuk egy óránál többet nem alszik most így napközben (ezelőtt az időszak előtt kétszer ennyit aludt napközben evés után). Kellene aggódnom? Vagy ez csak növekedési ugrás lehet?

Azt gondolom, fájdalma nem lehet, mert ha cicin van akkor nem sír, illetve 1 órákat alszik. Kakis-pisis pelus van elég egy nap.


Mik a tapasztalataitok erről?



2021. szept. 9. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2021. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mennyi idős, de ez teljesen normális egy újszülöttnél. Az első 3 hónapunk így telt
2021. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első 3hónap nekünk is ilyen volt, hasfájással és borzasztó nappali-éjszakai alvással fűszerezve.

Sokat számít mennyi idős a baba

2021. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni, jelenleg 6 hetes. 3 napja tart ez az időszak.
2021. szept. 9. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A növekedési ugrások 3,6 hetes kor illetve 3,6hónapos korban figyelhető meg. Teljesen normális. Ha megnöveli magának a tejmennyiséget, szépen minden visszaáll
2021. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ciciciciciciciciciiii
2021. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy növekedési ugrás! Az időzítés is stimmel. Mi is átestünk rajta. Ki fog maradni 😊 Mostmár kicsit vissza is sírom azokat az egész nap ágyban vagyok, ő cicizik, én olvasok és nassolok napokat… Pedig akkor megterhelőnek éreztem.
2021. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!