Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, Apukák! 14,5...

Kedves Anyukák, Apukák! 14,5 hónapos kislányom mostanában rendszeresen jobb kezével rámutat a bal tenyerébe vagy a bal alkarjára. Tudom, furán hangzik a kérdés, de olyan mintha valami fura/kellemetlen érzése lenne ott (folyt.)?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy fáj neki, nem sír, nem mutatja jelét, hogy nagyon rossz lenne. Csak időről-időre odanyúl a kis ujjával, és egyértelmű, hogy nekem mutatja. Bőrén semmi nem látszik, nem viszket neki. Valakinek valami ötlete? Bármi.

Hálás köszönet.


2021. szept. 11. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kisfiam ugyanennyi idős és nála most a legnagyobb "játék", hogy testrészeket mutogat, amiket nekünk meg kell neveznünk, aztán mondjuk a testrészt és ő megmutatja, egy nap akár százszor is. Nálunk a fülére mutogatott először, mi is azt hittük, hogy tuti vmi gond van, de semmi erre utaló jel nem volt, viszont amikor mondtuk neki, hogy igen, az a füled, és nekünk is van, akkor mérhetetlenül örült és azóta napjában 10-szer minimum megmutatja mindenki fülét :D Lehet, hogy nálatok is hasonlóról van szó?
2021. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló, nagyon köszi a kommentet, erre egyáltalán nem gondoltam, de figyelni fogom, s kipróbálom, amit írtál, hátha csak erről van szó 😊
2021. szept. 11. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valamit szeretne kérni, hogy add a kezébe, csak nem tudja még elmagyarazni, hogy mit. Vagy valamelyik kezes játékot pl borsot főztem ilyesmit is ugy szokta mutatni hogy szeretne, hogy a tenyerét bokdosi :) hátha jatszottatok valami ilyesmit es tetszett neki
2021. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első válaszoló voltam; sikerült jutni valamire? :)
2021. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy, hogy írtál 😊


Még nem, de megpróbálom nem folyton monitorozni őt, mert az lesz a vége, hogy bedilizek, s lemaradok erről a halandzsázós-totyogós-rohangálós korszakáról. Lehet nekem kéne valami kezelés 🙃🤩

2021. szept. 13. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!