Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam ücsörögni vagy mindig...

Hagyjam ücsörögni vagy mindig fektessem vissza? Melyik a jobb megoldás? A kislányom az éjszakai alvásnál rendszeresen felül a kiságyba ahelyett hogy aludna pedig nagyon álmos.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Most kezdett el felülni? Kislányom is rendszeresen csinálta, de ő sírt is, mert nem tudott még visszafeküdni. Tisztára félálomban volt. Mindig bementem hozzá, és lefektettem. Néhány hétig csinálta, aztán elmaradt. Soha nem szóltam hozzá: bementem, kislámpa felkapcsol,hogy lássak valamit, és gyengéden visszatettem, aludt is tovább.
2010. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
10 hónapos. Nekem lefektetésnél csinálja csak. Vissza tudna ő feküdni egyedül, de félek, hogy beüti a fejecskéjét.
2010. febr. 10. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan!!!!Nem ülhetsz ott mellette és lesed mikor üti be a fejét.az én lányom is csinálta,ő felállt.Amikor bementem hasra vágta magát.1x,2x beütötte,azóta nem csinálja.......
2010. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem sír, hagyd, majd visszafekszik. Nem fogja beütni magát. ha mindig visszafekteted, azt fogja megszokni és nem fog másképp elaludni.

Tedd le, búcsúz el tőle és hagyd ott, hidd el el fog feküdni és aludni

2010. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!