Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig lakott jól...

Hány hónapos korig lakott jól a babátok 1 üveg bébiétellel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónaposan már a 220 gr-ost ette akkor a kedvenceiből el is fogyott ennyi


6 hósan ette a 190 gr-os husos zöldségest.

2010. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig ette a 190 grammosokat, illetve néha a 220g-osat, aztán egy éves koráig 220 gramm, néha 250-eset. Most 15 hónapos de csökkent az érdeklődése az evés iránt, úgyhogy van, hogy a 220 grammosból is hagy valamennyit, meg persze egyre többet eszik azt amit mi is, ekkor nagyjából 200 grammnak megfelelőt eszik.
2010. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam egy éves lesz jövő héten, de még soha nem evett meg 190 gramm főzeléket.Max. 160 grammot, de most egy jó ideje csak egy fél üveg 220 grammosat eszik.
2010. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen változó az étvágya a kislányomnak, mondjuk általában azt eszi, amit én főzök. Ha elmegyünk valahová, ahol nem tudnék neki a korának megfelelő ennivalót adni, akkor kap üvegeset. A kedvenceiből jó napjain megeszik kb. egy felnőtt adagot (akár 300-350 gr-t is, bár nem méregetem), de ha épp nemevős napok vannak (fogzás vagy csak úgy valami miatt), akkor elvan egész nap étkezésenként 4-5 kanálka étellel, este meg jó ha 100-120 ml babatejet megiszik...


18 hós kislány anyukája

2010. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!