Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor valakinek gyereke...

Amikor valakinek gyereke lesz, hogyan szokja meg azt a tényt, hogy lényegében 2-3 évig egy másik embert vakar ki a pisiből, kakiból naponta? A szülők szoktak nagyon undorodni, vagy öklendezni pelenkázáskor?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Saját gyerekedtől nem undorodsz.
2021. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
87%
Ezt a biológia elintézi, megfelelő hormonokkal, agyátprogramozással. Nyilván tapasztaltad már, hogy ha egy ismerősöd pl. párkapcsolatba kerül, akkor abszolút kifordul magából. Gyerekvállalásnál ennek az 1000-szerese történik. Ha bármi ismerősödnek gyereke születik, akkor 10 évig úgy állj hozzá, hogy többé nem ismered, teljesen más ember.
2021. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Senior Séf ***** válasza:
86%
Majd ha felnősz, észreveszed, hogy a felnőttek életében vannak nemszeretem feladatok. Te se kölniillatút szartál, és te is alig vártad, hogy tiszta pelust kapjál, hogy aztán azt is gyorsan telepakold olyan penetráns anyaggal, hogy harmadik szomszédnak is könnybe lábadt a szeme. Anyud mégis tisztába tett, és még gügyögött is mellé, hogy jól érezd magad. De megsúgom, mindez semmi ahhoz képest, amiket majd kamaszkorodban kell tőled elviselnie.
2021. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kettes jól leírja. Ezeken én is agyaltam már. Közben meg van macskánk, az alomtakarítás olyan szagokkal jár, hogy azt elmondani nem tudom. Van kutyánk, tehát rendszeresen szedem egy másik lény szarát. Bizarr ez így leírva, de közben nekem ez már hétköznapi rutin.
2021. szept. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan ahogy a #4 írja. Régen elképzelni nem tudtam, de most vidáman szedem ki az almot, pedig nem egy jó élmény.
2021. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat mondok, amit el se tudsz képzelni.

Két évig mozgássérülteket ápoltam, felnőtt, magatehetetlen emberekkel tettem ugyanezt, fürdettem, pelenkáztam, feneket töröltem, etettem őket.

Ezt add össze.

Semmi hormonok, meg átprogramozott agy. És mégis...és én ezt csak 2 évig csináltam. Van, aki egy életen át.

2021. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Volt már rá példa,hogy rosszul voltam a szagoktól meg a mennyiségtől.De vígasztal,hogy visszakapja mikor öreg leszek.
2021. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Te szerencsetlen, beteg hazastarsat, szulot ennel tovabb is eltart, es ott se cukisag, se orom nincs benne. Amugy a pisikaki a legkisebb aldozat az egeszben. Valaki szemelye az en ele kerul fontossagban.
2021. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem éreztem undort vagy nem kapott el a hányinger amikor pelenkaztan a gyerekem. Ez teljesen természetes dolog.
2021. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
74%
Nem mindenki undorodik ilyesmitől, a gyerek meg szerencsés esetben egy tervezett, várt dolog, tisztában van vele a szülő hogy egy ideig bizony szart, hányást, nyálat és összemócsingolt kaját fog takarítani. Biztos nem élvezik de megszokják. Olyasmi lehet, mint macskaalmot takarítani (a kutyáé szerintem nem vészes), nem a nap fénypontja de ha kellett a cica, akkor azzal cicakaki is jár.
2021. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!