Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség Előtt is nagyon...

Terhesség Előtt is nagyon striás voltam ,combon,feneken,mellen. Ez még ocsmányabb lesz terhesség végén?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban...
2021. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen lesz több, de számíts rá, hogy has környékén keletkezhet pár csík, de ezek miatt ne aggódj, idővel talán halványodik. Én is strias vagyok, comb, fenék, de terhesség alatt csak a hasamon lettek. Van ami eltűnt, de a többsége megmaradt,csak halványabb mint volt.


De ne foglalkozz velük 🙂


Tudom könnyű beszélni, én is kifejezetten utáltam egy időben ezeket a csíkokat, főleg amikor kezdtem örülni a 39. hét elején hogy egy darab sincs rajtam, aztán rá pár napra, reggelre lett ott vagy 5 hatalmas lila, hosszú undormány. 😃 Hát ez van..

2021. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a combom és a fenekem elég striás.

2 terhességem volt, de se a hasam se a melleim nem lettek azok (prdig ikreim vannak, szóval volt hasam rendesen) egyedül a köldök pc-nél nyúlt ki kicsit de nem vészes. Szerintem a combomon sem lett több, mint előtte volt

2021. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is már tini korom óta striás a fenekem és a combom.

Szerencsére egyik gyerekkel sem jött ki több csík (2 terhesség), pedig mindkettövel sokat hiztam (18 és 19 kilókat)

Nem is kentem semmi extra krémmel, csak sima testàpolóval - màr ha eszembe jutott.

2021. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hasam.Második terhességnél nem jöttek ki ujjak.
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!