Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket vegyem?

Melyik etetőszéket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

VAGY

[link]

Szerintetek érdemes megvenni a Pierre Cardint azért mert hintázós?


2008. dec. 11. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
szia. én biztos a peg peregot venném. szerintem a különbségért akár külön hintát is vehetsz.
2008. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ár azért nem lényeges, mert láttam pierre cardint egyárban a peg peregoval. A lényeg, hogy melyik a jobb szerintetek?
2008. dec. 11. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik jónak tűnik, de bemásolok egy linket, hátha neked is megtetszik. Mi ilyet vettünk és nagyon nagyon jó. Árban és funkcióban is. Én a valóságban is megnéztem ezeket, vagy legalábbis ugyan azt a márkát amit te kinéztél, és végülis a hinta-etetőszék mellett döntöttem. Nem bántam meg. Jó vásárlást.


[link]

2008. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi egy hete vettük meg brendonban amit te bemásoltál ide!

Nekünk nagyon tetszett és a gyerkőc is imádja!

Az sem mellékes szerintem hogy az eredeti ára 30-on fölül van és most ilyen jó áron kínálják!

A minősége nagyon jó,csak ajánlani tudom!

2008. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a második jobb mert jó nagy a tálcája és még hintáztatható is
2008. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardin van és nagyon szeretjük!

Stabil, duplatálcás, könnyen tisztítható anyag az ülőrész is, dönthető a háttámla, állítható a magassága, könnyen összecsukható, stb.

A hintázó funkció azonban annyira nem extra, mert nem olyan nagyon tud "hintázni", ugyanis megállítja a szék lába a kilengést, hiszen így lehet stabil. Mi ezt csak akkor használjuk, ha már nagyon unja magát a babó. És akkor sem sokáig szórakoztatja.

Nézzétek meg valamelyik bababoltban és próbáljátok ki a babáddal, tetszik-e! (Mi így csináltuk.)

2008. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem a kettő közül írom, hogy melyik a jobb... Most vettem Fisher Price-ot. 23e Ft volt, és nagyon meg vagyok vele elégedve. 3 fokozatú a háttámlája és 7 magasságban állítható. És ami nagyon tetszik az a műanyag kicsúszásgátló a babó lába között (én nem is gondoltam, hogy erre is oda kell figyelni). Szerintem szép is.
2008. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ/tanácsot. Segítettetek is. Mivel valaki azt írta, hogy a hinta funkció nem igazán jó, ezért maradok a Peg Perego mellett.

Még1x köszi mindenkinek.

2008. dec. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!