Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a babatej, mikortól...

Mi az a babatej, mikortól lehet adni? Most 8 hónapos a babám, fogy a tejem, tápszert nem szeretnék neki adni, és tehéntejet is minél később, két éves koráig biztos nem.

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a tápszerrel?
2008. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz sima tápszert is.Én babatejet 13 hós kortól adtam,addíg szopizott.Annyi a babatej előnye,hogy ízesített,lehet jobban elfogadja.De én előbb a tápszerrel próbálkoznék a helyedben.Egyébbként a miénket 8 hós kortól lehet adni.Rossmanos babatej 1100 ft 1 dobozzal.Semmi gondom nem volt vele.
2008. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Már ne is haragudj, de inkább tápszer mint babatej. A babatejet is jobb ha úgy kapja amikor már ismeri a tápszer ízét. A tápszerek jó minőségűek, nem méreg! Gondold el, hogy nekem csak öt napig volt tejem, a babám azóta tápszeres. Most akkor úgy gondolod hogy ő mérgezett vagy alultáplált? Ugyan már. Adjál neki nyugodtan tápszert és később egy két hónap múlva ráérsz a babatejjel. Amúgy pont itt írta valaki, hogy a babatejet is célszerű 10-11 hónapos kora körül adni addig inkább ne. Persze te tudod. És nekem úgy tűnik, hogy te már eldöntötted ezt a dolgot, pedig még fogalmad sincs sem a babatejről, sem a tápszerről.
2008. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leszoló válaszolónak a "segítséget" Nem azért van ez az oldal, hogy az ember kérdezzen?!
2008. dec. 11. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akartalak leszólni, nem ez volt a célom. Lehet kicsit bugyután fogalmaztam, de én úgy éreztem hogy te már hoztál egy döntést. Persze lehet hogy ez csak a megfogalmazásból ered. Ha szóban beszélnék, tutira nem bántódnánk meg. Legalábbis remélem, hiszen nem volt célom megbántani téged. A tápszertől pedig tényleg ne félj. Üdv.
2008. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!