Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan nem gagyog a baba?

10 hónaposan nem gagyog a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kisfiam koraszülött volt (32.hétre született), most korrigáltan 10.hónapos és még nem gagyog, inkább csak ó-zik á-zik, de azt se viszi túlzásba. Mozgása rendben van, gyorsan mászik, ül, kapaszkodva feláll, oldalazva lépeget.

A nevére figyel, a gyere, cici és nem szabad szavakat szerintem megérti.

Egyelőre tapsolni, puszit dobni, integetni, mutogatni még nem tud/ nem szokott.

Fejlődesneurológián azt tanácsolták még adjak neki egy kis időt, januárban megyünk újra, ha nem lesz nagy változás korai fejlesztőbe kell majd járnunk.


Kérdésem az lenne, hogy van még itt olyan anyuka akinek az ilyen korú babája hasonló dolgokat tudott, illetve nem igazán gagyogott, de nem volt semmi baja a babájának?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. szept. 15. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Unokaöcsémből kiindulva, semmi gond.

Ő egy éves, puszit dobni a napokban kezdett de azt se mindig. Az integetést is most kezdi csinálni.

Eddig kb csak visongott, most kezdi utánozni a szavakat.

Szerintem semmi gond nincs. Január még irtó messze van, addigra el is felejted, hogy ilyen problémák felmerültek.

2021. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakultak a dolgok nalatok utana? Remelem jol vagytok
2023. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!