Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiam ehet a...

14 hónapos kisfiam ehet a csülök húsos részéből? Nem túl zsíros az neki?

Figyelt kérdés
Pékné módra csinálok csülköt ebédre. A bőrös része persze zsíros, abból nem adnék neki, de a húsos részből kaphat már? Nem igazán tudom, miket adhatok már neki, mert egy éves koráig a védőnő tök leszabályozta, hogy miket kaphat, aztán ahogy betöltötte az egy évet, azt mondta, hogy na mostmár kaphat mindent amit mi eszünk. De azért gondolom nem teljesen mindent kaphat még. Mi az, amit még most se ehet?
2008. dec. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az allergizáló / pl. mogyoró, dió / és túl zsíros, fűszeres ételeken kívül mindent. Szerintem a csülök husijából nyugodtan adhatsz neki.
2008. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emlekszem, ez nalunk is igy volt, a vedono minden honapban mondott egy ujabb zoldseget, gyumolcsot, hogy na, most mar ezt is eheti a baba. De persze en mar reg etettem akkor is a babat azzal. Amikor mentunk az 1 eves vizsgalatra, akkor meg a doktorno azt kerdezte, anyuka, eszik mindent a baba? O, persze mondom mar mindent eszik, adok neki. Gondoltam magamban, ha a vedonon mulna, nem sok mindent enne meg a babam.

De a lenyeg, hogy tenyleg ehet mar mindent, hiszen mar elmult 1 eves. A zsirosabb reszbol ne adjal neki, amugy mindent ehet, ne felj!!!

2008. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor adok neki. Én is így gondoltam, hogy a magvakat még nem kaphatja, meg se tudná rágni mert még nagyon kevés foga van, meg azt nagyjából tudom, hogy allergiát okozhatnak még. Köszi, akkor most megerősítettetek, hogy jó az, ahogy enni kap :)
2008. dec. 11. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjem hentes,mindenféle húst hazahord,szereti a jóféle ételeket.Marhagulyás,vadas,pörköltek,minden jöhet.Namármost én mindeből adtam a lányomnak,persze a sovány részéből.

Húsügyileg változatosan evett.Volt kacsa,csirke,marha,nyúl,malac,pulyka mindenféle formában elkészítve.

Nyugodtan adjál a sovány részéből pláne ha már 14 hós.Én a hozzátáplálás kezdete óta a mi ételünkből adom a húst,éppen azt ami van.

2008. dec. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!