Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos múlt a kisfiam és...

8 hónapos múlt a kisfiam és csőrös pohárból nem tudja meginni az italok /őszilé, ananászlé. /. A csőrös pohár itató részéből ha kiveszem a szilikont, akkor "ömlik" az ital. Hogyan adjam neki a különböző italokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Cumisüveg. Csőrös pohárhoz még kicsi, ráérsz vele 1 évesen próbálkozni.
2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk MAM-os csőrösünk van. egy hónapja vettem, most 10 hónapos a lányunk. éppen ma néztem meg újra, ő sem tud inni belőle. valahogy nem tudja mit kell vele kezdeni.
2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tedd még el a csőröst, add nyugodtan cumisüvegből.

Én elég sok félét kipróbáltam, mire megtaláltuk a megfelelőt, amiből tud inni.

(Nuby szilikonos csőröséből könnyű szívni.)

2011. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is Nuby szilikonost vettem neki 9 hónaposan és rögtön tudott inni belőle.próbáld meg azt
2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Avent varázsitatót próbáltad?

Kislányom egyből tudott belőle inni, mert úgy kell szívni, mint a cumisüveget, és van rajta zár is, így nem ömlik egyből az innivaló. Szerintem tök jó, én is kipróbáltam és hasznos. :)

2011. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ráértek még a csőrössel.
2011. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! A mi csőrös poharunk Nuby márka, csöpögésmentes (szilikon csőrrel), csak akkor jön belőle valami, ha szívja a baba. Az én kisfiam kb. 6-7 hónapos kora óta használja, vagyis amióta kap pépes ételt is, az után. Csak vizet adok neki, megissza belőle, nem nyeli félre. Érdemes többször próbálkozni, lehet, hogy néhány alkalom után rájön, hogy kell inni belőle.

További szép napot:)

2011. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krisztivan ***** válasza:
Nekünk tommee tippee-nk van.Mivel a fiam nem fogadta el a cumisüveget ezért kénytelen volt megtanulni belőle inni.Kb egy hétig csak játszott vele aztán rájött hogy ha szívja akkor jön belőle.Nem volt még 6 hós sem.Most lesz 9 hós és már egyedül iszik belőle.
2011. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Avent varázsitatóból sem tud inni. De megfogadtam a tanácsokat és cumisüvegből adom neki a különböző gyümölcsleveket.
2011. jún. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!