Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok hogy a Vigantol...

Hallottátok hogy a Vigantol cseppeket kivonják a forgalomból mert a gumis részéből idegen anyag oldódik ki? 3 hónapos a babám. Most akkor milyen vitamint adjak neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt szedjük.Én még nem halottam róla semmit.Ha a gyerek orvos felírta,valószínű nem lehet nagy baj.
2010. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vegyél műanyag kupakos vigantol cseppet, ne cseppentőset.
2010. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már nem mai téma!Az én babám is 3 hónapos!Kidobtam a régit és írattam tablettát fel!De most megyek megint íratni,mert már van új vigantol a patikákban!Irass fel Te is újat!
2010. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval ezért nem kapok sehol. Nekem csak annyit mondtak, hogy hiánycikk.
2010. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Üsd be bal oldalt a keresőbe: "Vigantol kivon" kidobja a kérdéseket, amikben a kérdés már ellégé ki lett vesézve.
2010. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért marha jó, hogy eddig meg szedették a gyerekeinkkel. Az enyém 2.5 éves!
2010. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni az új műanyag cseppentős változatát. 690 Ft. Ha kiíratod a dokival kb. fele. Nem igazán ajánlanak mást helyette.
2010. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz tőle semmi baja.Nyugodtan adhatod.Sem az orvosom, sem a gyógyszerész nem ellenezte, hogy továbbra is adjam.


"A Vigantol 20 000 NE/ml belsőleges oldatos cseppek készítmény egyes, külföldön forgalmazott gyártási tételeiben nyomnyi mennyiségű, a cseppentő gumi részéből kioldódott idegen anyagot mutattak ki, amely azonban ebben a mennyiségben egészségügyi kockázatot nem jelent."


"Hangsúlyozzuk, hogy a minőségi eltérés egészségügyi kockázatot nem jelent, ezért a felhasználóknál lévő egységek tovább alkalmazhatók."

2010. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezt megint úgy felfújták, ahogy kell. Csodálkozom, hogy a tv-ben nem hallottam még. Én kb. egy hete nem adom a fiamnak, de már vagy 3 hete hallottam a problémáról. Ma íratok receptet, mert a gyógyszerész nálunk azt mondta, hogy receptköteles, és váltok ki újat. Nálunk van. De azt is mondta, hogy annyi, amennyit adunk a babának (napi egy csöpp) nem árt, ahogy attól sem lesz semmi baja, ha kimarad egy-két hét....

Én mindig elfelejtem adni, úgyhogy átlagban amúgy is másnaponta kap a fiam. Külföldön nem is adnak ilyet.... szerintem nem nagy tragédia, ha nem akarod tovább adni neki, hogy addig nem kap, amíg nem íratsz újat.

2010. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!