Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell főzni a gesztenyét...

Meddig kell főzni a gesztenyét, amiből a babámank (10 hós) szeretnék csinálni valami finomat?

Figyelt kérdés
Mi mindig gesztenyepürét vettünk. Még sosem készítettem héjasan vásárolt gesztenyét. Feltettem főzni, de most jövök rá, hogy gőzöm sem lesz, hogy mikor kell levenni a tűzről. Tudnátok segíteni? Vagy hogy miből tudom megállapítani,hogy készen van?
2008. dec. 11. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

elég hamar-kb 15 -20 perc alatt jó szokott lenni,ha főzöd.ha sütöd,akkor mikróban nekem 5-6 perc,de akkor áztasd be előző nap,majd vágd be -és vajazd ki a jénait.nekem igy vált be-ha pl uzsira adod,akkor almát is adj hozzá

2008. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is almával gondoltam uzsira :-) Már megfőztem, kicsit macerás pucolni, remélem ízleni fog neki :-)
2008. dec. 11. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
igen az-de nagyon finom...egyébként főzött pucolt változatban is lehet kapni-elég húzós az ára,de nincs macera vele,meg van mélyhűtött is,bár én azt nem próbáltam,meg a fagyott dolgoktól tartok kicsit -amikor kienged...és,ha csak pár szemet pucolsz,lehet ebédre is husival,rizzsel,krumplival.
2008. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első voltam
2008. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!