Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hintőport hova kell használni?

A hintőport hova kell használni?

Figyelt kérdés

Eddg nekem azt mondták, hogy a hintőpor a köldökcsonk ápolásához kell majd. A gyerekorvosunk viszont 3 doboz hintőport írt fel.

Esetleg máshova is kell még használni?


2008. dec. 11. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes 1 orvos. Nekünk is csak a köldökcsonkot kellett kezelni vele. Szerintem csak 1 dobozzal válts ki.
2008. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi is csak a köldökcsonkra használtuk, még egy doboz sem fogyott el.
2008. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek! Nekünk is csak egyet írt fel az orvos és még azt sem használtuk el! Csak a köldökcsonkra kellett használni, a dokink szerint míg nem lett 110%-os :)
2008. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hintőport sehova nem kell használni, még a köldök csonkra sem. Szárítja a bőrt. A köldökcsonkra pedig Betadine oldatot kellett használnunk és az ötödik napon le is esett a csonk. Próbáld ki.
2008. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajlatokra is használom, a hónaljba és a térdek hajlatába, fürdetés után.
2008. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a köldökéhez használtam,ha nyáron izzadna akkor a hajlatokba.Én naponta a lábbujjai között is beszórom,mert van hogy kipállik a bőre!
2008. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a köldökére,nyakára,hónaljára és nyáron a talpára használtam először sima patikai,majd Gabi hintőport.
2008. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!