Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt olvastam itt, hogy nem...

Azt olvastam itt, hogy nem szabad használni hintőport a babáknak? Én fürdés után használom a hajlatokba. Ne tegyem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért is???? Én használok főleg ha kidörzsölődött a kis hónalja. Használd nyugodtan. Én még nem halottam ilyen butaságot.
2009. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így tudom ahogy te,nekem a kórházban mondták,hogy ne használjam mert kidörzsölődik a baba bőre a hajlatokban,főleg ha nedves lesz.

Én fürdés után leitatom a vizet és bekrémezem.

2009. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,ez az új trendi:)13 és 11 évvel ezelőtt még nem volt gond:)Akkor a két lányomnál is használtam,amíg picik voltak és nyáron is(téli,tavaszi babák voltak)A fiam 1 éves múlt és bizony nála is használtam a hajlatoknál,semmi baja nem lett.Sőt!nem pállott ki a bőre.Szerintem nyugodtan hintőporozz!Ha látod,hogy nem jó a bőrének,akkor ráérsz rátérni a krémre.De én nagyon szerettem,mert puha bársonyos és SZÁRAZ volt a bőre.
2009. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is használtam eddig, főleg nyáron érdemes, amikor jobban izzad a pici. Én pár napja abbahagytam a hintőporozást, mert észrevettem, hogy szárítja a baba bőrét. Egyébként ilyenkor télen, hidegben hamarabb kiszárad a bőrük.

Azóta kicsit jobb, hogy nem használom a hintőport, viszont nem is krémezem. Fürdés előtt eddig is meg azóta is babaolajjal átmasszírozom(barátnőm gyógymasszőr, tőle tanultam) a pici testét, a fürdés során a felesleg lejön, és mégis hidratált lesz a bőre. 6 és fél hónapos a kisfiam

2009. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ltimea ***** válasza:
Szia! Én mást nem is használhattam, csak a hintőport, mert nem birta a bőrük a krémet-kipirosodott tőle a fenekük. egy 2 gyerekes anyuka.
2009. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!