Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hűvösebb időben 4 hetes...

Ilyen hűvösebb időben 4 hetes babát levinnétek sétálni?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem neki ez még túl hideg és a kötelező oltásokat se kapta még meg. Annyit csinálok h ha nincs bent a szobájában addig szellőztetek h jöjjön be neki friss levegő. Ezután se csökken 22 fok alá bent a hőmérséklet.
2021. szept. 20. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan leviheted, ez a 6 hétig vagy az oltásokig ne menjen ki ez ezeréves szokás, manapság már kb csak kutyáknál gyakorolják mivel ők végignyalják a földet amerre járnak. Egy babát bebugyolálva, védett mózeskosárban egész nyugodtan vigyél ki, télen ennél jóval hidegebbek vannak és mégis kimennek az emberek babástúl.
2021. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező oltásokat még 13 éves koráig fog kapni, ennyi erővel addig bent tarthatod :) Nem sok összefüggés van pl. egy DTP oltás és a hűvösebb levegő között. Nyugodtan kiviheted 20-30 percre jól felöltöztetve, betakarva a babakocsiban, lehet, hogy jót is aludna (mondjuk nálunk esik az eső épp, emiatt nem mennék).
2021. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet vinni. Az én fiam ilyenkor nem volt még 4 hetes és vittem. Utána is mindig hóban, hidegben... Stb. Csak jobban fel kell öltöztetni
2021. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Téliek a gyerekeim 0 fokig pár naposan is kivittem őket. 😊 Közösségig elvétve voltak csak betegek.
2021. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hány fok van nálatok kint. -50? Ne vicceljünk már
2021. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elso baba gondolom 🤣
2021. szept. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4 naposan kint voltunk, nem 4 hetesen
2021. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, lehet


Nincs is hiseg, csak nem szoktuk még meg

2021. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Esett az eső így nem akartam menni illetve lejártunk sétálni (igen mikor szép idő volt minden nap lejártunk sétálni, sőt boltba, patikába is bevittem) már pár naposan is. Csak azt hittem ilyen pici babának a hűvösebb szélesebb idő még nem igazán való. Igen első baba. Örülök h neked ez ilyen vicces.
2021. szept. 20. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd ki levegőzni

Kislányom december közepén született, mikor hazajöttünk a kórházból másnap kivittem 15 perce,majd növeltem mindig a kint töltött időt,pedig közel minusz 10 fok volt

21 hónapos,most azzal küzdök,hogy a sapka rajta maradjon 😅

2021. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!