Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » “Hozzánk szoktatom” így a...

“Hozzánk szoktatom” így a babánkat?

Figyelt kérdés
4 hetes és tegnap óta úgy altatom h átviszem hozzánk az ágyunkba és fekve megszoptatom. Cicin nagy átlagban bealszik. És csak utána viszem át a szobájába az ágyába. Ezzel azt fogom elérni h folyton velünk akarna majd aludni? Amúgy idáig is cicin altattam el csak a szobájában fotelben ülve. Ha hajnalba kel akkor továbbra is a szobájában etetem meg és rakom vissza a kisagyba miután cicin elaludt.
2021. szept. 23. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy szokatod. Ilyen kicsit még nem lehet semmihez hozzászokatni. Az én fiam ennyi idősen konkrétan csak rajtam aludt normálisan most mégis a saját ágyában alszik már
2021. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem szoktatod hozzá, ne aggódj :)
2021. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Veletek akar aludni amúgy, csak nem tudja mondani. De nem csinálsz bajt azzal, hogy ott altatsz. Ő ahhoz szokik hozzá, hogy a saját kis helyén ébred.
2021. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!