Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Papaverines gorcsoldo velemenyek?

Papaverines gorcsoldo velemenyek?

Figyelt kérdés

6 hetes a kislanyom brutalis hasfajos addig bonbol mint akit olnek kb h nem vesz levegot es felkel fujkalni mar mi is szenvedunk vele egyutt se nappalunk se ejjelunk! Irt ki neki a drnoje papaverines gorcsoldot! Ti hogy adtatok a babatoknak?

Ugye nem lehet tole baja mivel gyogyszer nem szivesen adom neki ha megis lelkifurdalassal :(

Tapasztalatok erdekelnenek!

Koszonom


2021. szept. 26. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Első szülőttemnél csak ez segített
2021. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

“Ugye nem lehet tole baja”


Gondolod, hogy felírná az orvos, ha lenne? Gondolod, hogy rosszat akar? Gondolod, hogy börtönbe akar kerülni?

2021. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Én nem adnám soha többet,nekünk is felirta az orvos,de ugy, hogy saját felelősségemmel adjam neki

Hát sajnos kórház lett a vége, 1 hétig voltunk bent,senkinek nem kívánom azt az 1 hetet

A kislányom nem tudom magáról,ugy kiütötte,még most is elkap a sírás,ha rá gondolok

Azt mondta a Főorvos úr,hogy van benne nyugtató,és a kislányom szervezetére igy hatott,hogy nem tudott magáról

Soha többet nem adtam neki hasfájás elleni cseppet...ki is dobtam mindent amikor hazaértünk...az idő segített csak,2.5 hónaposan megszünt

Én nem ajánlom,kérlek olvass utána

2021. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem használt!

Csak szoptatás helyett a HA tapszer🤷‍♀️Ilyennis van! 5 hós volt

2021. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso melyik HA tapszer?
2021. szept. 28. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Beba HA!😊
2021. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!