Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszulott babád a protokoll...

Koraszulott babád a protokoll szerint 3 óránként etetted és keltetted?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, bár az enyém sárga is volt 2 hós koráig
2021. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, kb. 6 hetes koráig, 36. hétre született.
2021. szept. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem! Igény szerint szoptattam éjjel pedig hagytam. Az első 4 napban keltettem talán 4óránként éjjel-nappal (ha nem ébredt előbb) mert borzasztó aluszékony volt és nem volt semmi szopóreflexe. Utána hagytam, bár később 24-18at cicin volt
2021. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem keltettem soha,miután kijöttünk a kórházból illetve miután kivették az inkubátorból sem.Megvártam ameddig felébred,eleget keltegettük ameddig muszáj volt a vércukra miatt.

Szegényem mindig sírva kelt,vért vettek a sarkából. :(


Igény szerint szoptattam,teljesen rendben volt.Rendben is van,most 22 hónapos. :)

2021. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34+2-re született, icipici súllyal. Alig vártam hogy hazamenjünk és ne kelljen tömnöm mint egy libát mikor láthatóan nem éhes, és két napos korától stabilan jelezte mikor éhes. Így én bizony nem keltettem, és az sem érdekelt ha egy óra múlva volt megint éhes, akkor megint evett. Ha pedig 4 órát aludt egyben akkor örültem mint majom a farkának és hagytam.
2021. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!