Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős volt a gyereketek,...

Milyen idős volt a gyereketek, amikor mindenféle junior tejitalt, tápszert, tejpépet abbahagytatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

El se kezdtük.


Junior tejital: Anyatej volt este 18 hós korig de tehéntejet kapott egy éves korától és azóta is. Nem volt ok elkezdeni se.


Tápszert kapott kétszer az első év alatt mert elfogyott a tej néha kapott de főzelékhez használtam fel.


Tejpépet kétszer kapott a mintákat használtuk fel de nem izlett igy nem vettünk egy dobozzal se.

2010. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Egyiket sem kaptak soha! Három hónapig csak szoptak. Utána kaptak tehéntejet,tejfölt,túrót,joghurtot,gyümölcsöket,főzelékeket stb.fokozatosan
2010. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

tápszert olyan 10-11 hónapos koráig kapott esténként, bár nem minden nap. 5 hónapos korától tejet kapott, addigra már ette a főzeléket, gyümölcsöt. tejpépet sosem kapott, inkább én főztem tejbedarát. a junior tejital pedig szerintem a legnagyobb hülyeség, csak egy újabb valami, amit meg lehet velünk vetetni.

minap olvastam egy cikket, hogy a legújabb kutatások szerint 19szer nagyobb eséllyel lesz tejallergiás az, aki 1 éves kora előtt abszolút nem találkozik tejjel. eddig se aggódtam ezen, ezek után meg főleg.

2010. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, furcsa válaszok érkeztek, de nekem mind hasznosak! Köszi.
2010. szept. 1. 10:33
 5/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos korától kapott bolti tejet, kakaót. Addig tejbegrízt már kapott úgy 13 hónapos korától de csak 1x-2x 1 héten.
2010. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a bőrgyógyász azt mondta, óvatosan bánjunk a tejjel, legalább 2 hónapot várjunk az ajánlott egy éves kor után vele. Igaz, már kóstolgatja, de csak minimálisat, a reggeli esti teje még junior tejital, de egy hónap múlva elkezdjük a tejet. Az összes többi tejtermék fogy :))
2010. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én ugyanúgy vagyok, mint az utolsó két válaszoló. Köszi.
2010. szept. 1. 11:37
 8/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos a lányom,tejpépet már egy ideje nem hajlandó megenni,Junior italra egy pár hónapja váltottunk,és meg is marad szerintem kb.2 éves koráig,de mellette már néha pl.reggelire a tejpor helyett rendes tehéntejből készült italt kap.Este és a déli alváshoz még mindenképp elfogy a 360 junior ital.
2010. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudtam szoptatni, mert nem volt tejem, így tápszeresek voltunk/vagyunk. A tejitalt nem issza meg, a tehén tejet, bolti tejet sem, a tejpépet nem eszi.

A jövő héten lesz 2 éves, megyek majd vele általános vizsgálatra, akkor megkérdezem a dokit, hogy mi legyen. De valószínűleg abbahagyjuk.

2010. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a gyerekorvos tanácsára: tápszer egy éves koráig, utána fokozatosan átálltunk a tehéntejre. a fokozatosság alatt csak egy hetet értek, mert semmi gond nem volt szerencsére.
2010. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!